Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Másnak is ennyit beteg az ovis?

Másnak is ennyit beteg az ovis?

Figyelt kérdés
Okt elejèn kezdtük. Ment 3 d.e.t,aztán egy hèt itthon. Ment utana 2 dèlelőttöt. 2 hèt itthon. Kruppos rohammal. Sosem volt, most ezt is behúztuk. Utana múlt hèten ment 3 dèlelőttöt ès tegnapra megint beteg lett. Ez valami katasztrófa. Biztos más beviszi betegen, mert másképp honnan kapná el. Be se tud szokni, nemhogy ott aludni.
2022. nov. 7. 09:16
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
En is elkaptam. Lazasan fetrengek a visito lazas gyerekkel,mindketten sirunk,en fel se tudok kelni... Vigyetek csak be taknyosan...
2022. nov. 8. 13:01
 22/29 anonim ***** válasza:
83%
Fogd már fel, kérdező, hogy ha más nem viszi be taknyosan, akkor is pont ugyanannyit lesz beteg a gyereked, mert mire kijön a takony a másik gyereken, már rég lefertőzte a tiédet.
2022. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
A felfogásuk úgy látszik a béka fenek alatt :D Hiába mondod, nem értik a lappangás, meg közösség szavakat :D
2022. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
De nem mindegy a virus szam.
2022. nov. 8. 18:50
 25/29 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi...
2022. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Gondolom....
2022. nov. 8. 19:40
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyi


Ezeken mindenki átesik


Tavaly én is eengetegwt voltam beteg

2022. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Megint magas laz, izuleti fájdalmak 5 nap ovi utan. Mar 3 nap utan indult a takony,de vittem ,hogy legalabb egyszer legyen az egy het.
2022. nov. 27. 13:27
 29/29 anonim ***** válasza:
43%
Nekem 3 gyerekem van - mindnél ugyanez volt - volt, amikor már halványan fenyegettek ha ennyit jár (csak) a gyerek oviba, akkor ejnyebejnye lesz. :D mondtam, hogy ez van pajtik, de betegen sem a többiek, sem maga miatt nem viszem be. Nálam nagycsoportban is kitartott ez - sulira jobb lesz, kitartás. :D Az óvodák biolaborok, köztudott - oda jár kb az összes terrorista szervezet alapanyagért. :D
2022. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!