Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Másnak is öklendezik, nyeldeke...

Másnak is öklendezik, nyeldekel a baba amikor náthás?

Figyelt kérdés

4 hónapos fiam náthás lett, de nem csurog neki ki, hanem több mint valószínű hogy hátra csurog és ez irritálja. Másnál is volt ilyen? Nagyon ilyesztő, nehezen nyeli le a nyálát néha. Ilyenkor is úgy kapkod a levegő után. Most jöttünk a doktornőtől, vett törletet, várjuk az eredményt. Esetleg valami tippet, tanácsot tudtok adni? Nagyon beparáztam, első babás anyuka vagyok és még nem volt beteg.

Már bő egy hete kezdődött hörgéssel, mintha hurut lenne lerakódva. Aztán aztmondta a doktornő adjak neki szirupot, adtam is, jobb is lett, aztán ilyen 37,5 fokos hőemelkedése volt napokig, majd visszamentünk tegnap, gyulladás, torka, füle rendben. A légzése is tiszta. Aztán tegnap este kezdődött ez és ma visszamentünk.



2021. jan. 12. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes tengervizes orrsprayt használni, és etetések előtt leszívni a nóziját. Akkor nem csurog hátra, kap levegőt és rendesen tud enni meg aludni.
2021. jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szombaton este már öklendezett egyet, vasárnap is néha. Viszont tegnap már napközben is gyakrabban. Aztán este 11kor megetettem és azután durvult be, akkor egyfolytában. Meg nyeldekelt is.


Már lehet akkor is ettől s náthától öklendezett?


Megmondom őszintén neocate tápszert eszik, ami nagyon vizes állagú, ezért a gasztros ajánlotta, hogy rakjunk bele nutritont. És régebben amikor másik AR tápszert evett, akkor is voltak ilyen öklendezések, mert nem tudott kijönni aminek ki kellett volna. Nagyon lenyomta. Úgy vettem észre jobb neki ha kijön. Most is azt hittem, hogy ez lesz a baj, vagy esetleg sav. Egész tegnap estig.

2021. jan. 12. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!