Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ugye másnak is lett beteg a...

Ugye másnak is lett beteg a két hónapos babája?

Figyelt kérdés

Kicsit megfázott, köhög enyhén. Kezelése folyamatban, de tegnap óta azon kattogok, amit az orvos csak úgy megjegyzett... "ilyen fiatalon nem szoktak betegek lenni..."

azóta ez jár a fejemben hogy milyen szar anya vagyok hogy az enyém megbetegedett :((((

mondjátok, hogy nem vagyok egyedül... :(


2020. ápr. 21. 06:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a nagyobbik haza hozta az oviból pont amikor 2 hónapos volt a kisebbik.. Már miért ne lehetnének betegek?
2020. ápr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónapos volt a fiam. Tesóm babája még azon a héten beteg lett, hogy hazavitték
2020. ápr. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Hülye felfogása van az orvosnak. És akinek - ne adj Isten - betegen születik a babája, az a terhessége alatt elrontott vmit? Vagy akinek bármi miatt inkubatorba kellett rakni a babáját? Sztem a betegség nem korfüggő. Bármilyen korú gyerek lehet beteg.
2020. ápr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Max nem viszik orvoshoz. Az én babám 8 hónapos. Eddig 2szer volt beteg. Orvos egyszer sem látta.
2020. ápr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Anyukám elmondása szerint engem úgy hoztak már a kórházból haza ( majdnem 1 hónap után) hogy taknyos voltam és köhögtem
2020. ápr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Első fiam két hónaposan, a harmadik egy hónaposan volt náthás. Semmi gond nem volt, szépen elmúlt. Már nagyok és nagyon ritkán betegek. (Idén pl a három gyerekből egy sem kiányzott a suliból betegség miatt, pedig volt ott minden) Ne vedd magadra!
2020. ápr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezen kattogni, előfordul. Az orvosnak igaza van, nem jellemző, ahol nincs nagyobb testvér, de egy kis megfázástól semmi baja nem lesz.
2020. ápr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekem 3,5 hónaposan volt először taknyos, valszeg anyukamtol kapta el. A nasosik ennyi idős koráig már vagy náthán túl volt, mert a nővére hazahozta az oviból. Valami 4 hetesen volt először. Mit csináltam volna, költöztessem el a nagyot? Hülye egy orvos ez.
2020. ápr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Unokaöcsém a kórházban szedett össze valami orrfolyós-köhögős nyavalyát, úgyhogy ő betegséggel indította a kis életét. De mára szép nagyfiú.
2020. ápr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Koraszülött ikreink vannak, 1 hónaposan jöttünk haza a kórházból. Nagytesó nem ment oviba egy hónapig, de az egyik gyerkőcöt súlyos idegrendszeri károsodás miatt gyógytornára és orvosi vizsgálatokra kellett vinnünk az első pillanattól. 2 hónaposan már mindhárman nyakig taknyosak voltak, lázasak. Valahol összeszedte a kislányunk és átadta a többieknek. Vagy a férjem hozta haza, mert dolgoznia járni kellett és napi több száz emberrel találkozik a munkájából adódóan.

Márciusiak az ikrek. Ebből a betegségből kilábalva a nyarat jól megúsztuk, de aztán szeptembertől májusig valamelyikük mindig taknyos, köhögős volt. Nagytesó már nem, ő megedződött, ő csak hazahozta nekik.

Nem kell a szívedre venni, szoktak betegek lenni ilyen pici babák. A beteg kislányunkkal sokat voltunk kórházban, láttam több tucat picuri babát ott bent ilyen-olyan betegségekkel, rsv-től, hörgőgyulladáson, agyhártyagyulladason, rotan át tüdőgyulladásig. És ők csak a jéghegy csúcsai, akiknek az állapota miatt kórházi kezelés kellett.

2020. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!