Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ugye másnak is lett beteg a...

Ugye másnak is lett beteg a két hónapos babája?

Figyelt kérdés

Kicsit megfázott, köhög enyhén. Kezelése folyamatban, de tegnap óta azon kattogok, amit az orvos csak úgy megjegyzett... "ilyen fiatalon nem szoktak betegek lenni..."

azóta ez jár a fejemben hogy milyen szar anya vagyok hogy az enyém megbetegedett :((((

mondjátok, hogy nem vagyok egyedül... :(


2020. ápr. 21. 06:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%

2 és fél hónaposan volt először beteg a kisfiunk.

Nyilván ha a család többi tagja emberek közé megy, akkor óhatatlan, hogy elkap valamilyen fertőzést és azt hazaviszi. Elég elmenni a boltba. Nem olyan ritka eset ez.

2020. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, úgy néz ki mégsem beteg... csak a nyálát/kaját köhögi mindig, az megy félre... ma találkoztunk még csak személyesen az orvossal, elötte távgyógyított...

én viszont meg vagyok fázva négy napja, és nem kapta el tőlem :) biztos a tejci miatt.

de köszönöm a válaszokat, reméljük nem lesz beteg de ha mégis akkor sem akadok majd ki.

2020. ápr. 22. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!