Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1 évesnek hogy és mivel...

1 évesnek hogy és mivel szivjatok le az orrát?

Figyelt kérdés

Én orrszivo porszivoval.

De úgy olvastam hogy nekik már ülve kell, úgy sokkal jobban kijon.


2022. okt. 3. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Akkor jon sokkal tobb ki h ha sos tengervizessel befujsz elotte es hagyod hatni 5-10percig. Es masszirozd az arcureget szivas kozben.

Mindegy h ul v fekszik.

2022. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sterimarral befújtam neki. Utána orrsziporszival orrszívás (fekve kb 4 éves koráig). Utána orrcsepp.
2022. okt. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, mikor tudott ülni, ülve szívtuk
2022. okt. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Miért, te az orrsziporszival fekve szoktad? Mert én az ölembe veszem, egyik kezemmel a fejét fogom, a másikkal szívom az orrát.
2022. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Orrsziporszival, és igen, amióta tudnak ülni, ülve csináljuk. Illetve fiam esetén csináltuk, mert ő már 6 éves, nyilván nincs rá szükség. De a 2 évesemnek még szívom ha kell, mert próbálkozik ugyan kifújni, érti a lényegét, de hát kb semmi erő még benne. :)
2022. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,én fekve szívtam neki végig. Próbáltuk többször ülve,de egyszerűen nem ment.
2022. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk egyedül ez vált be. Fekve, de még csak 9 hónapos.

2022. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!