Miert hany a gyerek?

Figyelt kérdés

3 éves, múlt heten kicsit meg volt fazva, )takony, köhögés). Szombaton kicsit elmentünk, mert mar semmi baja nem volt, haza fele hanyt a kocsiban(rövid út volt, elotte semmi baja nem volt, egyszer csak mondta, hogy faj a hasa es hanyt) utana semmi baja nem volt mar. Elvittem a Heim palba mert, mondta ugye, hogy faj a hasa. Megtapogattak, vércukorszintet mertek, azt mondtak semmi baja, valószínű egy kis vírus. Hetfon mar ment oviba, ahogy egesz heten. Tegnap volt 37.3 hoemelkedese, reggel kelt, hogy faj a hasa, ed megint hanyt. Azota szinten semmi baja, se láz se semmi. Mi lehet a gond?

Fogok beszelni hetfon az orvossal nyilván.


2022. okt. 1. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hányhat akár a hátra folyó takonytól is (lányom szinte az összes orrfolyásos betegségénél egy komplett éjszakányi hányással kezd).
2022. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez is lehetséges, azon gondolkozom, hogy beviszem az ugyeletbe, nehogy valami komolyabb dolog legyen mögötte.
2022. okt. 1. 08:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A vírus is lehet, a takony is. Azt mérlegeld, hogy ha nincs amúgy már épp semmi baja, nem okozol e nagyobb traumát neki azzal, hogy legutóbb kórház most ügyelet, aztán hétfőn orvos. Te látod őt, neked kell mérlegelned, de ha a kórházban azt mondták nincs baj és a gyerek nem nagyon lázas és levert én biztos nem rángatnám orvostól orvosig.
2022. okt. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valószínű igazad van, es en reagálom túl.
2022. okt. 1. 08:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hányás van minden egyes taknyolós betegség alatt.
2022. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletre biztosan nem vinném, de hétfőn beszélj a dokival.
2022. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Most van hányásos vírus lehet az is...
2022. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Ne haragudjon kedves Anyuka, de maga normális?

Épp csak jobban van a gyerek, visszaesik, erre egy hányás után beviszi sürgősségire... Tehát olyan rossznak ítélte meg az állapotát!

Pár nappal később beküldi közösségbe, hogy szerencsétlen gyerek nehogymár meg tudjon gyógyulni. Persze hogy rosszabbul lesz, visszaesik!!!


Úgy tudok haragudni az ilyen felelőtlen, buta szülőkre!!

2022. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy iszonyú buta, hogy ismeretlenül, az osszes körülményt nem tudván minősítesz embereket! Az orvosi utasításokra hallgatva vittem a gyermekem óvodába, a gyermekem akinek nyilván a legjobbat akarom, pont mint minden Anyuka. Remelem kielted a fusztracioid! Szep napot!
2022. okt. 11. 13:10
 10/11 anonim ***** válasza:
De az orvos nem utasít ilyenre, fogd már fel! Te látod a gyerek aktuális állapotát! Megkapod az igazolást és rá 1 órára elkezd náthás lenni, de te akkor is beviszed az igazolással? A TE felelősséged, az orvos csak a papírt adja, a hülye burokrata rendszer miatt!
2022. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!