Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen orvosi vizsgàlagoknàl...

Milyen orvosi vizsgàlagoknàl a legegyüttműködőbb és nem eggyüttműködő a gyerek ?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 10. 13:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*gyereked
2022. ápr. 10. 13:27
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Egyedül fogorvosnál nem eléggé "együttműködő", pont ezért még nem vállalta az orvos a barázdazárást sem. Egyébként semmi extra, nem ordít, nem tiltakozik, csak nem bírja megfelelő ideig tátani a száját. 6 éves.

Ezt leszámítva sose gond vele az orvosnál. Már a 1,5 éves kori oltást is meg lehetett "beszélni vele" (pedig nem beszélt még), és sírás nélkül tűrte.

Ahogy a vérvételeket, hasi ultrahangot, mri-t... is már piciként is.

2022. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Gyerekfüggő! Az enyém a vérvételt is hagyta 2 évesen, nem sírt. Bármilyen vizsgálatnál együttműködő volt.A mai napig.

De később ha ki szerettem volna húzni egy fogát,mert már annyira kint volt,hogy csak lifegett,akkor azt egy fél órás dráma és cirkusz előzte meg.

2022. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Az enyém mindenhol együttműködő. Mindig előre megbeszélem vele, felkészítem, mi fog történni. Se a fogorvosnál, se vérvételen nem volt egy hangja sem. Gyerekorvosnál is mindig minden rendben volt. Hagyja, hogy megvizsgálják, még ha picit fáj is. Fül-orr-gégész is vizsgálta nem rég, engedte a vizsgálatot egy hang nélkül, pedig fájt a füle.

3 és fél éves.

Sokszor játszunk otthon orvosost. Sose mondom neki, hogy nem fog fájni, mert az hazugság. Picit fáj, és kész. És soha nem fenyegetem azzal, hogy majd kap egy szűrőt az orvostól, ha rosszul viselkedik (ismerek szülőt, aki ezt csinálja).

Ja és a legfontosabb. Én nyugodt vagyok, nem görcsölök rajta, nem állítom be borzasztó dolognak, ami történni fog.

A tiéd milyen vizsgálatnál nem együttműködő?

2022. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó vagyok.

Szóval nem szűrőt hanem szurit nem kap az orvostól.

2022. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az én lànyom fül orr gégészetnél nem az. Ott csak ölbefogva lehet vizsgàlni
2022. ápr. 10. 13:39
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Enyem 2. Soha sehol nem egyuttmukodo,mindenhol le kellett fogni,tobb emberbek. Rug harap visit. Katasztrofa. Egy szemeszeti ellenorzes elott mar gyomoridegem van,ki is rugta a lencset a drno kezebol. Sokszor jartunk baleseti ugyeleten esesek,ficam miatt. Mindehol messzirol lehetett ranezni,sem vernyomast,sem pulzust nem engedett mérni,igy csak megfigyelve volt. Igazabol ha idegen ranez mar attol rosszul van,ugy utalja a rendeloket. 🥴 Elvileg 3 eves korig meg ez normalis a vedono szerint.
2022. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Mi az,hogy 3 éves koráig normális? 🤣

Egy újabb "okos" védőnő...

2022. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Haaat hogy belefer hogy ennyire nem egyuttmukodo. 🥴
2022. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 5 évesen se lesz az. Attól még nem lesz "nemnormális".
2022. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!