Nagyon ilyesztő ?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz 2 hetes a kisbabám.

Sajnos lassan egy hete náthás és köhög . Voltunk vele sürgösségen mivel annyira eldugult az orra alig kapott levegőt . Természetesen a kezelést betartottam és most a köhögés kimaradt viszont az orrdugulás és hogy tele van az nem maradt el . Orrszivóval tisztítom előtte só oldatot csepegtetek viszont annak ellenére is főleg este egyik pillanatról a másikra úgy be telik és eldugul hogy úgy csinál mintha fulladozna , persze hamar az orr szivó és próbálom leszívni de semmi sem jön. Első gyerekem és egyszerűen olyan stresszes vagyok és annyira félek ez miatt hogy a tejem is kezd kevesebb lenni , mintha el akarna apadni . Meg tud fulladni ez miatt vagy mi a teendő ? Mit tehetek ? Teljesen pánikba vagyok esve .



2022. jan. 6. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Inkább az az ijesztő, hogy az ijesztő szót ly-nal írod.
2022. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valaki fel tesz egy kétségbeeső kérdést és gondolkodás nélkűl azt látod meg amit nem kellene . Ha ennyire szúrta a szemed a helyesírás akkor miért is nem fogtad vissza magad és ha a kérdésre nem tudsz válaszolni csak hallgass és tartsd meg magadnak a helyesírás véleményed
2022. jan. 6. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Orrszi porszizzatok rendszeresen, ne csak akkor, ha már látszik, hogy kell. Minden etetés előtt. A kiságyban azt az oldalát, ahol a feje van, emeljétek meg (tegyetek 2 jó vastag könyvet a lábai alá). Rakj vizes törölközőt a radiátorra a babaszobában, hogy ne legyen túl száraz a levegő. Nyugodtan aludjon a mellkasotokon, minél kevesebbet legyen vízszintesen. Kitartás, tudom, hogy nagyon nehéz, de néhány nap és túl lesz/lesztek a nehezén.
2022. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És orrdugulásra használjatok Nasivin Baby-t, ne szenvedjetek feleslegesen. Pár napig nyugodtan használhatjátok.
2022. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Borzasztó olvasni is, én is teljesen kikészülnék, a gyerekorvoshoz tolnám naponta, nem a sürgőssėgire, mert ott sokszor kompetens orvosok sincsenek. Tapasztalat sajnos, plusz van egy idős pszichiáter ismerősöm, akit rendszeresen beosztanak gyermekorvosi(!) ügyeletre, plusz olyan szinten túlterhelik, hogy félhullaként rohan egyik ügyeletből a másikba, szóval ha valamire is emlékszik még a 40 évvel azelőtti általános orvoslás tanulmányaiból, azt max félálomban gyakorolhatja. Remélem, jobban van már!
2022. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!