Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhes múltam és mára...

5hetes terhes múltam és mára bő fehéres halvány sárgás folyásom van. Orvos még nem látott mivel majd akkor akarok menni amikor már biztosan lessz szív hang. De ez most meg ilyesztett. Szerintetek baj lehet?

Figyelt kérdés
Volt már egy spontán vetelesem 8hetesen így most sokkal jobban parázok mindentől.....

2019. aug. 10. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

*megijesztett


Amúgy szerintem nincs baj, amíg nem véres/barnás a folyás addig nem kell nagyon parázni. De ha biztosra akarsz menni, menj be az ügyeletre.

2019. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi a folyás normális, míg nem véres, viszket, túrós állagú. Nekem is ilyen folyásom volt az első trimeszterben, sőt olyan sok, hogy tisztasági betét kellett. Szívhang a betöltött 6.héten indul el, így érdemes utána időzíteni az első uht.

Ha baj is lenne, ilyen korai terhességnél nem tudnak semmit tenni. Bízz a legjobbakban. Minden rendben lesz.

19hkm

2019. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszod és gratulálok neked!!! :)
2019. aug. 10. 15:05
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Lesz*


Nekem sajna vegig ilyen, betet kell. Amig nem veres, nincs görcs, fajdalom, barnazas addig altalaban csak a vérbő nyalkahartya miatt van bővebb folyas. Kérni kell kenetet a dokitol es ha az se mutat bacit vagy barmit ami nem oda valo, akkor ez normalis.

2019. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 khniki ***** válasza:
100%
Nekem is végig ilyen. 35hkm
2019. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez a sok javíthatja.. bocsánat most pont nem a helyesirasra figyeltem de igazából nem is érdekel nem egy nyelvtan dolgozat ez de azért koszonom a válaszokat.
2019. aug. 10. 16:25
 7/11 A kérdező kommentje:
Javítgatas * a telefonom is javít magától 😀
2019. aug. 10. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Jovanna' Hat de lesz meg muszaj meg az utana meg az ijed aze nem igenyel egy magyar diplomat de mindegy is. Ezektol barkinel hulyet kap aki erre kicsit is erzekeny. Na de ahogy erzed. Tolem aztan irhacc ahhogy akkarx. 😂
2019. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jajjj.. azért nem így irtam én is ki szoktam röhögni az olyat aki úgy ir ahogy most te jatszottad... de most nem azért irtam úgy hidd el mert nem tudok írni hanem mert gyorsan is irtam a telefon is javít minden féle hülyeségre meg igazából annyira nem is figyeltem ez legyen eletem legnagyobb bűne.🙃
2019. aug. 10. 17:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is volt első pàr hetekbe rà is kérdeztem dokitól azt mondta ha nincs görcs nem véres vagy barnás, nincs szaga, nem viszketek addig normális:)

12hkm

2019. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!