Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fél éves babám szeme váladékoz...

Fél éves babám szeme váladékozik és kezd náthás lenni. Hogyan, mivel segítsek neki ?

Figyelt kérdés
Egyelőre még nem lázas, de ki tudja,mi lesz reggelig. Este fürdés után evett, elaludt, most meg felsírt, és tele lett az orra és folyik kindkét szeme. Leszívattam az orrából a váladékot, mit tegyek még, hogy segítsek neki ? Még mindig néha ,,horkolva,, szedi a levegőt. Még sosem volt beteg totál bepánikoltam, hogy mit csináljak, ha nem kap levegőt ?
2021. dec. 25. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nyugi ha nem kap az orrán levegőt, vesz a száján. A szemét kamillázd meg majd írass neki cseppet rá. Ha lázas akkor kúp vagy szirup. Ami van otthon. Ha nagyon ugatósan köhög az éjszaka folyamán, bugyoláld be, nyiss ablakof és állj oda vele +itasd hideg vizzel
2021. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
5%

Minek ide írsz?

Vidd orvoshoz!

Komolyan, szerinted bármilyen tanács random emberektől a neten jobb, mint ha egy gyermekorvos megvizsgálná?

Így látatlanban az is lehet haldoklik...nem vagyok ott, nem tudhatom. De egy orvos igen

2021. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk sós orrspray van és nasivin baby orrspray plusz orrszívó. Érdemes megnézetni dokival,de ő is ezt fogja ajánlani.
2021. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szeme miatt érdemes lenne orvossal beszélni, kötőhártya gyulladás is lehet, arra meg nem jó a kamilla, csak az orvos által felírt szemcsepp.
2021. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Holnap felhívom az orvosunkat, hogy mit tegyünk. Egyelőre bem lázas, kedve az jó, játékos, de az orra be van dugulva.
2021. dec. 26. 11:42
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Kamillát ne használj mert lehet nem reagál jól. Igyon sok folyadékot,szemére szemcsepp, (lehet eldugult a könnycsatorna ,meg kell nézetni. Ha nem jó qcsepp,átmossák.)sok orrszívás és nasivin baby. Ennyi amit tehetsz.
2021. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vidd el orvoshoz!
2021. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma hívtam dokit, elmondtam neki a panaszokat, azt mondta ha mai nap folyamán lázas lenne, akkor holnap reggel vigyem megnézetni. Nasivint ajánlott, orrszívatást,baba C-vitamint,ha lázas akkor kúp és irány hozzá.
2021. dec. 27. 11:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!