Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Megvan az uniós jóváhagyás,...

Megvan az uniós jóváhagyás, kezdődhet az 5–11 évesek oltása? Végre?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 29. 18:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
gyógyszeripar nagy piac.. reméljük nem cseszik szét az emberiséget és a jövő generációt rongyos milliárdokért.
2021. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

" reméljük nem cseszik szét az emberiséget és a jövő generációt rongyos milliárdokért."


Hahahhahahhahahahaah-- Ébredj fel.

2021. nov. 29. 18:34
 3/19 A kérdező kommentje:

22 év végétől már kisgyermrekkorban KÖTELEZŐEN beadandó lesz a covid, mint most a bárányhimló rubeola stb.


nem lesz apelláta.


Amely szülő nem oltat, attól elveszik a purdéját és kész.

2021. nov. 29. 18:39
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Dec. 20-at olvastam, azt hiszem. Remélem, hamarosan lejjebb lépünk még egy kategóriát, szeretném biztonságban tudni a gyermekeimet.
2021. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Van másik opciò, le lehet lèpni màsik orszàgba. Ahogy eddig is lelèpett, aki nem akarta oltatni a gyerekèt.
2021. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Dec. 20 után érkezik az első szállítmány (előre töltött fecskendőben, mert olyan kicsi egy adag, hogy kézzel nem lehet pontosan kimérni).
2021. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező honnan veszed ezt a kötelezővé tételt? Az influenza sem kötelező, ez miért lenne más? Ráadásul a kötelező oltásokat egyszer szokás adni egyeá, esetleg két dózisban, de a covid oltás egyelőre fél éves ismétlést követel.
2021. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
Most sem kötelező semmilyen gyerekoltás, és nem veszik el a gyerekedet. De ha nem adatod be az oltásokat, nem járhat közösségbe. Tehát ha te vállalod, hogy otthon tanítod, és nem jár iskolába, nem kell beoltatni.
2021. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom mi értelme. Egy oltott is ugyanúgy kórházba kerülhet, sőt bele is halhat. Fertőzni is tud, az ellenanyaga a jelenlegi vakcinákkal véges. Ugyanott vagyok én is, csak én fertőzésen keresztül szereztem védettséget. Egyébként nem volt nagy cucc ez a covid. Még nyugdíjas, krónikus tüdő-és szívbeteg apám is simán túlélte.
2021. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

#8 tévedsz, ha nem adatod be a kötelezőket, akkor a védőnő szól a szociális szerveknek és ha felszólítás után sem adatod be, akkor elveszik a gyereket, mondván, hogy veszélyezteted.


Amúgy én is már lejjebb vinném a korhatárt lassan. Tököm kivan, hogy kis orrfolyással nem lehet vinni a gyereket közösségbe és heteket kell itthon lenni, mert biztos covidos. És az orvos addig is távgyógyít, mert covid miatt ne menjen senki inkább a rendelőbe. Értem én, hogy járvány, de ha oltva vannak a gyerekek is, talán mindenki jobban védve lesz és visszatérhetünk a normális életünkhöz.

2021. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!