Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Covid oltáskivezetésről mi a...

Covid oltáskivezetésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egyre több helyről hallom, hogy a covid elleni oltás problémákat okozott, amire oltáskivezetést javasolnak különböző homeopátiás termékekkel pl.: pitypang tea.

Mi a véleményetek erről?



#oltáskivezetés #Covid elleni védőoltás
2021. szept. 21. 09:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%

“ Egyébként 1-2 héten belül kiürül magától, az orvos mondta.”


És ez miért is releváns?

2021. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%
Csalankiutesre antihisztamint nem adott a doki? Az oltas utan valoban kijohet, az immunvalasz “reszekent”. Tudsz venni Cetirizint veny nelkul is.
2021. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%
Az oltàskivezetès csökkenti az oltasok kàros mellekhatasait, de a legbiztonsàgosabb az, ha egyàltalàn nem kap oltàst valaki.
2021. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%

11-es, mi az, hogy milyen kaszt? Gondolom neked még sosem volt olyan, hogy mobilról írtál, javította valami hülyeségre és nem nézted át.

De legalább tudjuk, hogy a bunkók nem kérik az oltást :)

2021. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 10-es, lehet megint kötekedni 😘
2021. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
12-es válaszoló! Kaptam antihisztamint, de nem javít a helyzeten.
2021. szept. 21. 11:26
 17/20 anonim ***** válasza:
16%

14: ok hiszek neked.

De ezután annyira kell komolyan venni az irományaidat, hogy lehet hogy az “anya” szónál 3 betűt elgépelsz, a telefon meg kijavította “sör”-re. 😉

2021. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
22%
Te jó ég, mennyi agyhalott van a világon...
2021. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%
Komolyan én nem értem csak a kérdést? Mi köze az oltásnak a homeopátiához meg a pitypang teához? Tudjátok mi okoz az oltásnál is nagyobb problémát? A covid. Tájékozódjatok facebookról, de ha netalántán elkapjátok akkor is a facebookhoz menjetek ne az orvosokhoz, ha már szerintetek ők a hülyék…
2021. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Az Astrazenecától nekem is lett ennyhe csalánkiütésem, 2 héten belül teljesen elmúlt. Jeleztem a háziorvosnak, így másodikra Pfizert kaptam, attól semmi bajom nem lett.

Bármire lehet allergiásnak lenni, de az oltás kiürül hamar, így ez elmúlik.

2021. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!