Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Covid oltáskivezetésről mi a...

Covid oltáskivezetésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egyre több helyről hallom, hogy a covid elleni oltás problémákat okozott, amire oltáskivezetést javasolnak különböző homeopátiás termékekkel pl.: pitypang tea.

Mi a véleményetek erről?



#oltáskivezetés #Covid elleni védőoltás
2021. szept. 21. 09:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

A pitypang teának mi köze lenne az oltásokhoz?

Amúgy rokon és ismerős is dolgozik az egészségügyben, teljesen kívannak akadva az állhírek miatt. Meg amikor a beteg azzal jön, hogy ő azt olvasta a Facebookon...

2021. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Minek adatod be, ha utána kivezeted? Egyébként 1-2 héten belül kiürül magától, az orvos mondta.
2021. szept. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
#2 mert az eü sökben feltétel nélkül meg lehet bízni. Ha így lenne, nem a facebookról tájékozódnának az emberek. Néha még nagyobb igazság van ott, mint az eüben. Tény, szelektálni kell az infók között, de én is utána nézek, mivel nem bízom az orvosban. Főleg, amikor van x féle vakcina és te dönthetsz. 😂
2021. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
#4 😂😂😂😂 igen a facebook "tudatlan és gyűlölködő" gyűjtőn biztos sokkal több az igazság mint az eüben.
2021. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%

5 írtam, hogy szelektálni kell.

Nem egy olyat hallottam, hogy valakit félre kezeltek és a facen kapott tanácsot (pl. melyik dokihoz menjen, aki megbízható).

2021. szept. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Nincs olyan hogy oltaskivezetes. Vagyis ha hiszel a horoszkopban meg az ezerszeres penzenergiaban akkor csak Neked...

A drágán vásárolt bliszerbe csomagolt szőlőcukor (homeopátia) egyetlen hatása a vércukor szint emelkedése.

Ha félsz az oltastol ne adasd be, ennyi. Ha nem tartozol a veszelyeztetett csoportba akkor még lehet ez is egy értelmes lépés

2021. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

Ennyire megbízhatók a dokik:

[link]


Itt a beteg egy hátfájásból bénult le, a gyulladáscsökkentő infekciótól.


Szeptikus sokkot szenvedett el, amire ugye esély van a covid esetén is, bár 0,2% alatt. Addig kevés, amíg nem te vagy benne.

2021. szept. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%

7: “ Ha nem tartozol a veszelyeztetett csoportba akkor még lehet ez is egy értelmes lépés”


Pontosan. Csak ez nem opció a politikai állás szerint.

Ismerek olyanokat, akiken minden tünet nélkül átment a covid. Ők kapnak talán pár hónapra kártyát (nem tudom hogy működik pontosan). Utána neki is oltani kell, ha akar valamit, ez a cél.


Először csak nem szórakozhat és nem utazhat. Aztán majd nem vásárolhat. Aztán már dolgozni sem engedik. Annak ellenére, hogy működik az immunrendszere, hisz egyszer (vagy többször) már bizonyított.


Ugye az a mese már nem aktuális, hogy azért oltasson, hogy ne fertőzzön. Azért kellene oltatni, hogy ne legyen súlyos lefolyás, ami ebben az esetben nem is volt...

2021. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Az eü-ről annyit, hogy a napokban voltam az allergológián állandó csalánkiütések miatt és az első kérdése ez volt a dokinak: “Nem lehet az oltástól?” Mert mióta oltanak sokan mennek ezekkel a tünetekkel.

Teljesen ledöbbentem. Tehát 2 opció van. Az első, hogy az orvosok tisztában vannak vele, hogy az oltás mindent is okozhat a szervezetben.

A második pedig, hogy ezentúl mindent az oltásra fognak kenni, mert lusták kinyomozni, hogy mi a bajunk.

Szóval ezért kezdett el érdekelni a téma.

2021. szept. 21. 10:21
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

“ kívannak akadva az állhírek miatt.”


*Ki vannak

*álhír


Innen látszik a legjobban, melyik kaszt az aki elhisz mindent.

2021. szept. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!