Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha a te gyermekedről kiderülne...

Ha a te gyermekedről kiderülne a terhesség alatt, hogy Down szindrómás, felvállalnád a gyermekedet, vagy lemondanál róla?

Figyelt kérdés

Szerintem ez egy eléggé bonyolult kérdés, és talán minden terhes nőnek a rémálma. De most tegyük fel, hogy ilyen betegséget állapítana meg az orvos terhesség alatt, akkor mit lépnél?

((Magánvélemény: Én úgy gondolom, hogy nem tudnám maximálisan ellátni az ilyen betegségben szenvedő gyermeket, nem tudnék annyi energiát belefektetni. De lehet, hogy ezt csak azért mondom, mert rossz ember vagyok. Minden leendő szülő álma az, hogy a gyermek egészséges legyen, más nem számít. És ha komplikációk lépnek fel, lehet, hogy megfutamodnék.))



2020. nov. 13. 10:01
1 2 3
 21/22 kicsibarany ***** válasza:
100%
#20-as, itt a többség nem arra szavaz, hogy hasznos-e neki a válasz, hanem hogy egyetért-e vele.
2020. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindentől függ plusz mindkettőt meg tudom érteni.. hanyadik gyerekem lenne? mennyire lenne súlyos? stb.. a down szindrómával talááán még megbirkoznek (persze adja az isten h senkinek ne legyen ilyen baja), de van egy kislány a családban aki már tizen éves és egy kisbaba szintjén van és borzasztóan beteg is mellé mindene. Rengeteg fájdalom neki is és a családnak is na azt nem birnam
2020. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!