Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A fiamnak nagyon fáj a jobb...

A fiamnak nagyon fáj a jobb combja, rá sem bír állni a lábára. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nincs megduzzadva, nincs rajta lila folt, nem emlékszik, hogy beütötte volna. Ha ül, nem fáj neki, csak ha megpróbál ráállni. Milyen orvoshoz kéne fordulni, ha nem múlik el?
2020. nov. 12. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős és mióta tart?
2020. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
10 éves és tegnap este kezdett neki fájni. Ma láza is volt, de az estére lement.
2020. nov. 12. 22:02
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarlak ijesztgetni, sokminden lehet! Növekedés, izomláz szerű, vagy valami megmagyarázhatatlan egyik nap fáj, másik napra elmúlik dolog. DE! Vinném ortolédiára, sebészetre, onnan röntgenre utalják majd...Csonthártyagyulladás tud ilyet produkálni, eü-ben dolgozom,láttam 1x ilyet sajnos.
2020. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
3 és egy tegnap lázas gyereket hol fogadnak most? 😞
2020. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekorvosnak jelezni telefonon. További instrukciókat ő ad.
2020. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom nalatok hogy megy, de nalunk siman...mert nalunk letesztelnek, ha beutalnak a korhazba pl. Azert nehogymar egy gyereket, akinek komoly fajdalma van ne fogadjanak s ne mehessen rontgenre? Ennyire rossz a helyzet mar Magyarorszagon?
2020. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk kb mindent telefonon diagnosztizálnak jelenleg, ja. De kívánom, hogy neked legyen igazad. Úgy lenne a normális.
2020. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen ennyire rossz a helyzet.
2020. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha láza is volt akkor valami gyulladás lehet, de akár valamilyen vírus is okozhatja.
2020. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is így volt kB 1 éve, 8 évesen. Ő lázas nem volt, és előtte pár nappal elesett, de elvileg nem ütötte meg sehol. Egyszer csak elkezdett fájni a combja, először sántikált, pár óra múlva nem bír ráállni sem. Hétvége volt, sürgősségire bevittük, csináltak röntgent, nem találtak semmi elváltozást. Valószínűleg meghúzta. Pár napig pihent és elmúlt. Szerintem is jobb megnézetni azért, bár most a covid miatt tényleg nehézkesebben megy.
2020. nov. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!