Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek tényleg nem jó a...

Szerintetek tényleg nem jó a danone joghurt? Jogolino babajoghurt jobb? Mit adjak a fiamnak?

Figyelt kérdés
Nem akar tejtermékeket enni, már 15 hónapos. Se sajtot (néha reszelve csempészek főzelékbe, úgy megeszi), de túró, se vaj. (kenyeret is csak magában eszi) Babatejet iszik(3 hónapja, mióta nem szopizik). Ezt így kevésnek találom, s mert se natúr joghurtot, se kefírt nem hajlandó enni, kipróbáltam a jogolino babajoghurtot. Na, azért teljesen odavan... Csak nekem furcsa ez az egész. Milyen joghurt az olyan, amit nem is kell hűtőbe tenni...? Mi lehet abban? Akkor már nem egészségesebb, ha sima gyümölcsjoghurtot eszik? S abból melyiket? Ti mit tennétek a helyemben?
2012. febr. 21. 09:30
 1/9 Bogyo110 ***** válasza:
Szia az én kislányomnak a lidl-be kaphato milboa joghurtot veszem az nincs tele sok e.-vel 4de volt hogy sima danont adtam neki attol se lett semmi baja hisz nem mindennap és nem kilószámra eszi!
2012. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"mi lehet abban?" inkább azt kérdezd mi nincs? mert úgy kéne... annyi mindent átmódosítanak rajta....


na de az alapja tej :D


egyébként nem egészségesebb a gyümölcs joghurt. na abban mi van! ízfokozó, tartósítószer, stb. persze ehet 15 hónapos csak ha már az egészségnél tartunk, vegyél natur danone joghurtot, tegyél bele gyümit (én a felét beleturmixoltam, a másik felét picire kockáztam)


mindent tehetsz bele, meggy, banán, körte, alma, barack, de még kis gabonapelyhet is! ugyan ezt túróval is kipróbálhatod, csak a túróval együtt turmixold a gyümit, úgy lesz krémtúró

2012. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, én úgy tudom, h a legkevesebb tartósítószert és egyéb káros cuccokat a Jogobella és a szívecske joghurt, és a Lidl-ben kapható Milbona márkájú joghurt tartalmazza.
2012. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Először én is úgy próbálkoztam, hogy natúr joghurtba én tettem gyümölcsöt...Nem értem, hogy miért nem ette. Talán mert az nem olyan édes...:S Cukrot meg nem akarok belerakni. Tökre ellene vagyok ezeknek az előre elkészített gyümölcsjoghurtoknak, de semmi tejterméket nem akar enni a fiam...:(

Amúgy natúrból milyet érdemes adni?

(azért kérdezem, mert külföldön élünk, de mostanában megyünk Magyaro-ra, s nem vagyok annyira képben.)

2012. febr. 21. 09:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Zöldfarm joghurtot adnék, na abban tényleg nincs semmi rossz, se tejpor, se cukor, se utólag hozzákevert "baktérium flóra". A Danone híres a tejporos joghurtjairól...
2012. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a danonok meg teli vannak cukorral. Mi müllerben vesszük neki, de már nem sokáig, mert 300ft...

Szerintem a legjobb lehet, ha natur, és abba gyümi. De mivel elég kényes a picid, lehet, hogy mégis maradnék a sima danonnál.

2012. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, off: Én magam is imádom a Jogobella joghurtokat, de gondoljátok, hogy azoknak "maguktól" van olyan Isteni finom, édes ízük??? Ha nem lennének telenyomva mindenféle fokozókkal, akkor mindig más-más intenzitású és állagú joghurtokat ennétek egy-egy fajtán belül is ...
2012. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kislányom a Humana joghurtját,tej és grizpépjét eszi...

csak egy ötlet!:)


Szép napot Anyukák és persze a nem anyukáknak is!:)

2012. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dagobert válasza:
Danone joghurt több szempontból is necces. Gyakorlatilag szemétből készül, rengeteg mesterséges anyaggal. A konzervgyárból származó száritott epermagot tesznek bele pl, hogy azt hidd természetes. A legtöbb büntetést ők kapják, és nem utolsó sorban izraeli tulajdon. Danont vegyen akinek 19 anyja van.
2012. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!