Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Spenótot csináltam burgonyával...

Spenótot csináltam burgonyával. Mehet bele egy kis natúr joghurt, hogy jobb legyen az íze?

Figyelt kérdés
Összerottyantanám joghurttal.Jó lesz szerintetek?
2010. jún. 21. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam, de szerintem sz.r lett:) A fiamnak se tetszett, így inkább egy kis fokhagymát reszeltem bele. Na attól már a kanalat is lenyelte:)
2010. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor dobok hozzá fokhagymát.
2010. jún. 21. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen én azt teszek bele, és azért mert a spenótnak nagyon magas az oxálsav tartalma, ami közömbösíti a kálciumot, ezért is mondják, hogy az olyan pici babának, aki még nem ehet semmilyen tejterméket hetente csak egyszer adjunk spenótot. És finom is lesz nagyon! Amikor én fokhagymát is tettem bele, akkor nem ette meg a spenótot, nem bírja fűszerest.

Most nézem a kérdéset kiírásának időpontját, gondolom ez volt az ebéd, de máskor mindenképp tegyél bele tejterméket, a joghurt a legjobb.

2010. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen...Már megette ebédre.Legközelebb akkor kipróbálom.

Köszi!

2010. jún. 22. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!