Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy adjam be a szirupot, ha...

Hogy adjam be a szirupot, ha minden gyógyszert kihány?

Figyelt kérdés

20 hónapos lányom,minden gyógyszert visszahány.

Szerencsére nem sűrűn betegszik meg, de most mindent szirup formában írtak fel neki. Egész nap nem evett, alig ivott, megpróbáltam megitatni vele a gyógyszert, de visszajött.

Próbáltam kajába, teába csempészni, nem jött be. Egy sima Béres csepptől is ökrődik.

Teljesen tanácstalan vagyok!


2020. júl. 17. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem jelezd a dokinak. Milyen típusú gyógyszert kellene szednie?

Adj neki kúpot. Tudom, hogy sokan barbár dolognak tartják, de pl a lázcsillapító nagyon hatásos.

2020. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lázcsillapításra kúpot adtam neki, de annyira meg voltam zavarodva.

A gyerekorvos ma nem rendelt, ügyeletre kellett mennünk, ott nagyon bunkóztak. Az üvöltő gyerekemmel a kezemben, sírást visszafolytva, eszembe se jutott, hogy hányás lesz megint belőle. Tudom, én vagyok a hibás, már mindegy...

2020. júl. 17. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld fecskendőben beadni a szájába, ha ismeri.


Nálam, kiskoromban bevált, hogy előre ne érezzem az illatát, mert már attól rosszul voltam.


Nekem, akkor rosszabb volt, ha keverik valamivel. Inkább simán próbáld meg, utána meg egy falat kifli, vagy kenyér esetleg valami sós keksz, hogy elnyomja az ízét, remélem beválik.


Szerencsére a lányom nem ütött rám, különben én is nagy bajban lennék vele.


Kitartást!

2020. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egész életemben kihánytam a gyógyszereket. Ma is csak nagy nehezen veszem be.
2020. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Szívószállal ha felszívja, akkor a nyelve mögé is tudja irányítani, és akkor nem érzi az ízét.

Jobbos picinek!

2020. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Király ez az autokorrekt. Szóval: Jobbulást a picinek!
2020. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!