Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti mértétek a fokot a hűtőben,...

Ti mértétek a fokot a hűtőben, amiben az oltást tároltátok?

Figyelt kérdés

Azt mondja az orvos hogy 2-8 fok között kell tárolni. beraktam egy hőmérőt, de bármikor ránézek, mindig más a fok... van hogy 7, van hogy 1... egy hónapig még tárolnom kell az oltást mert ma mégsem adta be, majd csak három hónaposan...

szóval, ti néztétek egyáltalán vagy csak beraktátok a hűtőbe azt jól van? lehet túlparázom 🥺


2020. ápr. 29. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem.
2020. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Hát az gáz, nem azért mert a te hűtődben valószínű meleg van, de otthon bármi történhet, pl éjjel áramszünet, észre sem veszed. Valószínű nem lesz baja, de én mindig oltás előtt hozom csak el a patikából, még ha ki is fizettem előtte hogy legyen, ha meg az orvos mégsem adta be, akkor ő tette el a saját hűtőjébe!
2020. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez abbanaz esetben nem működik, ha előre felhívják a figyelmedet arra hogy hiánycikk. Akkor ésszerűen megveszi az ember ha tudja, hogy meglegyen.
2020. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Olyan is volt, megvettem rendelési időben és vittem át az orvos hűtőjébe.
2020. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Délelőtt van a rendelés, akkor pont nem lehet menni patikába. Már megvettem, és itthon van, szóval ez a része mindegy. Nem volt még 8 fok fölött, de nem tudom folyamatosan monitorozni... és ha emiatt nem lesz hatásos? ahh.. az egyik az még mindegy mert akár vehetnék újat is, mert az támogatott, de a bexsero nem volt olcsó...
2020. ápr. 29. 14:43
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha nyitogatod, magasabb lesz a hőfok a hűtőben.

Egyébként nem, nem ellen9riztem, mert jó a hűtőnk, kiírja a fokot is.

2020. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Hogyhogy ez a része mindegy azt mondod hogy még egy hónapig tárolnod kell?! Ne haragudj de nem mindegy hogy pár napig van nem ellenőrzött hűtőben. Nyilván akarod, de te kérdezted.
2020. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a része mindegy, hogy nem kértem meg az orvost, hogy tegye be a hűtőbe, sőt valszeg nem is tette volna mert rögtön mondta hogy tegyem vissza a hűtőzacskóba...
2020. ápr. 29. 14:59
 9/9 anonim ***** válasza:
A hűtőbe hátra tedd, ne az ajtóba.
2020. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!