Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Megfázással elvigyem dokihoz?

Megfázással elvigyem dokihoz?

Figyelt kérdés

Csütörtökön voltunk státuszon, pont belázasodott reggelre. Doki azt mondta ha másnap lázas, vigyem vissza. Visszavittem, megvizsgálta, azt mondta hólyagokat lát a torkán, adjak neki lázcsillapítót, ha lázas lesz hétvégén. Vasárnap már nem volt lázas, de elkezdett köhögni és tele az orra. Azt szívom neki.

Tegnap felhivtam a rendelőt, az asszisztens mondta hogy holnapra (azaz mára) vigyem, ha nem javul.

Nincs rosszabbul.

Csak én aggódom túl? Nem volt még beteg, ezért parázok, viszont én is ha megfazok pár nap alatt elmulik magától. Bevigyem szerintetek? Az a baj, hogy most csak egy orvos van, aki kettejük rendelését viszi egyszerre, tehát irtó sokan vannak, nagy a káosz. Esőt mondott, illetve kocsim sincs most. Fél óra az út gyalog kB, plusz ott várni a sok beteg ember között. Nem is magam miatt hagynám ki a kellemetlenségeket hanem a gyerekem miatt, most amúgy is nyűgösebb.

11 hónapos


2019. okt. 29. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Mutasd meg. Menjetek a rendelés vége felé, ha pedig még sokan vannak, én amúgy olyankor kinn várok. (inkább, minthogy valami mást elkapjon ott).
2019. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem vinném, mert elkap valami mást is hozzá, emiatt csak indokolt esetben viszem. Az normális, hogy elmúlik a láz, majd köhögés, orrfolyás jön, ennek ellenére tegnap vittem a lányomat, de csúnyán köhögött és mivel a váladékot nem tudja kiköpni, hányt is, ezek miatt vittem. Egy sima orrfolyással nem viszem be beteg gyerekek közé.
2019. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!