Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Volt valakinek 3 év körüli...

Volt valakinek 3 év körüli gyereke aki szédülésre panaszkodott?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik, hogy 2.5 évesen elvittül cirkuszba, ahol kivetités volt és ott lesüllyed a bánya.Utána mindig mondogatta sokszor, hogy süllyed a szoba, meg süllyedünk.Beszéltem a gyerekorvossal is erről ő is azt mondta hogy a látottak hatása alatt van a gyerek, ha nem kiséri bizonytalan járás, sápadság stb. akkor nem kell vele foglalkozni.Pár hónapnja nem is hozta fel.Viszont ma húzta fel a benti cipőjét, odaszaladt hozzám és mondta, hogy süllyed a szoba, bizonytalanul járt, gyengébb volt a hagja megijedtem nagyon.Pár másodpercig tartott, utána mintha misem történt volna játszott tovább.Lehet, hogy csak a cipő felhúzásba szédült meg egy picit, vagy komolyabb gond lehet.Természetesen gyerekorvossal mindenképpen egyezteti fogok.Esetleg ha volt valakinek ilyen szédülés gondja merre indult el (kivizsgálásokra gondolok)?Egyébként bölcsibe is jár, a gondozól soha nem említettek hasonlókat.Aggódom.

2019. aug. 25. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Ha aggódsz, vidd orvoshoz. Ilyen egyszerű. Háziorvostól kérj beutalót neurológiára!


De én tuti, hogy a sürgősségi vinném!

2019. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy hirtelen allt fel es leesett a cukra vagy vernyomasa. Gondolom azért fogalmazott igy mert az élmény hasonló volt neki. Ha aggódsz vagy többször is előfordul akkor vidd dokihoz.
2019. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Már írtam a gondozónőnek, hogy esetleg nem tapasztaltak-e ilyesmit.Holnap pedig mindenképpen beszélni fogok a gyerekorvossal.A sürgősségiről ilyennel sajnos röhögve elküldenének.
2019. aug. 25. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vashiány is okozhat szédüléses tüneteket. Mindenképpen vidd el az orvoshoz.
2019. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!