Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szédülésre van valami jó...

Szédülésre van valami jó tippetek?

Figyelt kérdés

Kb 4 nap múlvára nem várom, szóval lehet nincs senki a pocakban. De az esélye megvan, mert peteérésemkor voltunk együtt.

Múltkor is ez volt az egyik jel, még teszt előtt (csak azt a babát elvesztettük).

Hirtelen nem állok fel, a vérnyomásom alapból alacsony. Ma kb egész nap szédelegtem: lassú séta, mosogatás, főzés közben is.


2017. júl. 20. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, most irhatnám, hogy nekem is ez volt az egyik tünetem, de ugye ettől még az nem biztos, h neked is attól van. Nekem ami még nemvárt előtti napokban volt gyanús az az, hogy petefészkem szurkálni kezdett, ugyanúgy, mint pé-kor, csak épp mindkét oldalon, főleg hirtelen mozdulatra, vagy tüsszentésre, köhögésre. És igen, baba van.
2017. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja bocs, és a szédülésre nincs ötletem, olyankor óvatosabban mozogj, a tudsz, ülj le.
2017. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szédülés nekem mindig mensi előtt volt, mikor terhes lettem akkor émelygésem volt. De ez én vagyok :)

Ebből nem lehet kiindulni.


Egyébként lehet a cukroddal is gond, az okozhat szédülést, ha nagyon leesik.


Ezek ellenére babás is lehetsz, de korai lenne ezen gondolkodni :D


Drukkolok!

2017. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amúgy párom szerint (is) nagyobbak a melleim, a bőröm puhább (bár ez lehet a kisfiam Gabi fürdetőjétől is; 1x 2x kölcsönöztem).

Ma szédülés terén egész nap jól elvoltam. Este lementünk játszani, közben elkezdtem szédülni. Le is kellett ülnöm, mert féltem, hogy elesek.

2017. júl. 21. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!