Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit tartottatok meg a babaholm...

Mit tartottatok meg a babaholmik közül? Más is nehezen válik meg a kinőtt babaruháktól, vagy könnyen továbbadjátok azokat?

Figyelt kérdés
Bevallom nincs szívem odaadni senkinek a kinőtt ruhákat, a már nem használt cuccokat. De így csak gyűlik és gyűlik.
szept. 21. 14:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1-2 dolgot megtartottam emlékbe (ruha), minden mást eladtam.

Nem fértünk volna el.


6 év telt el a legkisebb születése óta és váratlanul terhes lettem :)

Legalább ami nyugtat, hogy mivel 3 lányom van, és most fiút várok, a sok rózsaszín meg csipkés cucc úgyse lenne alkalmas.

(A harmadiknak a kiságya is rózsaszín volt. Az ágyneműkből megmaradt pár... Rózsaszín Hello Kitty-s baldachin rácsvédővel, még anyukám varrta. Most ez kimarad a körből 😅)

szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mivel terveztünk második gyereket, így megtartottam őket arra az esetre, ha azonos nemű lesz. Nem az lett, így pl. a kisfiam tavaszi 74/80-as cuccai mar mentek is tovább egy ismerős gyerekének.

Az ezen a nyáron hordott összes gatyája, jó állapotú bodya, kalapja, vízi cucca szintén.


Jövő héten állok neki szanálni a 50/56-os cuccait.


Nem gyűjtögetek, nem halmazok sem cuccot, sem játékot.


Vannak cuki darabjai amiket nagyon szerettem rajta, de ezeke csak "rongyok"

szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#7 Mi is szoktuk kérdezgetni egymást a férjemmel, amikor épp ki vagyunk bukva valamelyikre/mindkettőre, hogy biztos késő-e már elvetetni őket. 8 és 4 évesek 😄

Én a kis kesztyűt tartottam meg, amit születésük után a kezükre húztam, hogy ne karmolják magukat össze (ugyanazt használtam mindkettőnél). Épp a napokban került elő, volt is egy feje a nagyfiamnak, amikor mondtam neki, hogy az hagyján, hogy simán belefért a keze, de még le is esett róla, ha nagyon kapálózott.

Ezen kívül a két kórházi csuklópánt van meg, rajta a nevükkel.

szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem gyűjtők, elegem van a sok kacatból 2 gyerek és 3 költözés után. A body van meg amiben a kórházból jöttek haza, meg a születéskor kapott karszalag. A többi cucc barátoknál és charityben landolt, minek őrizgessem?
szept. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy amit mi választottunk ki "nagy gonddal" az első gyerkőcnél még, azoktól nehezen válok meg érzelmileg. Amit másoktól kaptunk, az nem jelent gondot.

Az ár is problémát jelent, mert amikhez valamiért kötődöm, azoktól teljesen áron is nehezen válnék meg, de annyit ugye senki nem adna érte, szóval érdekes kérdés ez. Azért úgy látom idővel ez lazul, mert ahogy fogy a hely, úgy egyre könnyebb túladni ezeken.

szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!