Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egy kétszínű, megbízhatatlan...

Egy kétszínű, megbízhatatlan embernek beszéltem ki a családom, mert azok is csak bántani tudnak. Mit tegyek? Vajon továbbadja másoknak, amiket elmondtam neki?

Figyelt kérdés

Nagyon mar a bűntudat....onygilkossagon gondolkodom.


Soha nem beszéltem ki az itthoni bajokat, de most valahogy minden kijött belőlem....és pont egy semmirevalo embernek panaszkodtam.


Utál a család emiatt. Mit tegyek? Lesz egyszer még jó?



2022. ápr. 12. 22:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem a családdal próbáltad a gondokat megbeszélni?
2022. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
31%
Tagadj mindent
2022. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt így magadra venni. Öngyilkossággal fenyegetőzni meg értelmetlen, minden csoda 3 napig tart, majd megbékél a családod.
2022. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
95%
Te is utálod a családodat, nem? Ők az okozói, hogy kibeszélted őket, nem érdemelnek tapintatot. Ha felnőtt vagy, költözz. Nem, ezzel a családdal soha nem lesz jó, majd a sajátoddal lesz, amit te alapítasz. És ne dobálózz az öngyilkossággal, mert szánalmas. Gyógyíthatatlan rákosnak vagy kezetlen-lábatlannak van joga öngyilkosnak lenni, senki másnak.
2022. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Öngyilkosnak lenni ilyen emberek miatt? legyél már eszednél... 4-es jól írja. Nem vagy menthetetlen beteg, ergo nincs okod rá. Hagyd ott a családodat a geccbe, ne fuss utánuk, sz.rd le őket!
2022. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Max elmondod hogy sajnálod és ennyi.
2022. ápr. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

#1 próbáltam, egyszer meghallgattak, utána nem változott semmi...jöttek újabb veszekedesek...megint jó lett volna megbeszélni, de már végig se hallgattak.


Bűntudatom van, de pl mindkét tesomrol tudom, meg anyumrol is biztos vagyok benne, hogy szidott már a hátam mögött...aztán most telt be a pohár, életemben egyszer sem beszéltem itthoni dolgokról senkinek, most minden kijött belőlem:(


Csak fény derült erre, és jönnek ezzel a szöveggel, hogy mindent nekünk koszonhetsz, elárultál.


Voltatok már ilyen helyzetben??:(

2022. ápr. 13. 06:57
 8/39 A kérdező kommentje:
Bizalmas dolgokat is elmondtam én idióta.
2022. ápr. 13. 06:59
 9/39 anonim ***** válasza:
92%
Miért szenvedsz, és miért futsz ilyen idióta családtagok után? Sz.rd már le őket... Ne legyél már ilyen csicska
2022. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
83%
Én a pofájukba röhögnék és mesélném mindenkinek, hogy milyen aljasok. Nemhogy letagadnám, büszke is lennék rá. Vagy olyan csicska akarsz lenni, aki a bántalmazói után fut?
2022. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!