Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egy kétszínű, megbízhatatlan...

Egy kétszínű, megbízhatatlan embernek beszéltem ki a családom, mert azok is csak bántani tudnak. Mit tegyek? Vajon továbbadja másoknak, amiket elmondtam neki?

Figyelt kérdés

Nagyon mar a bűntudat....onygilkossagon gondolkodom.


Soha nem beszéltem ki az itthoni bajokat, de most valahogy minden kijött belőlem....és pont egy semmirevalo embernek panaszkodtam.


Utál a család emiatt. Mit tegyek? Lesz egyszer még jó?



2022. ápr. 12. 22:34
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
30.: Hülyeség. Ha sz.r neki, ne tartsa magában! Ostobaság a családra hivatkozva tűrni csendben. Az illető meg valszeg rég elfelejtette már a kérdező családi problémáit.
2022. ápr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
#29👍👍
2022. ápr. 17. 09:22
 33/39 A kérdező kommentje:
#31 mondjuk ez, akinek elmondtam sokmindent, egy rosszindulatú ember, szóval biztos, hogy ahol teheti megy a pletykázás, de majd talál újabb alanyt, akin csámcsogni lehet...én meg soha többet semmit senkinek.
2022. ápr. 17. 09:28
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
33.: Rossz következtetés. Lelkizni kell, igenis szükség van olyan emberekre, akiknek kipanaszolhatjuk magunkat, ő meg nekünk, csak meg kell válogatni, hogy kinek. Máskülönben csak besavanyodsz.
2022. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 NTBS ***** válasza:
100%
Ezen már nem vàltoztathatsz. De legközelebb ne tedd.
2022. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

minden csoda 3 napig tart

1 het mulva mar nem lesz erdekes.


nem tudom hany eves vagy, de valj le a csaladodrol, ha tudsz

ha nem tudsz akkr meg siman csak kerj bocsanatot mindenkitol, akit megbantottal es figyelj oda, hogy ez maskor ne tortenjen meg

2022. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
50%
Azt azért jegyezd meg, hogy soha senkinek ne mondj el többé bizalmas dolgokat. Senki nem fogja titokban tartani, még a legjobb barátod is elmondja másnak. Lehet, hogy sajnálkozva, de továbbadja. Elhiszem, hogy kikivánkozik belőled, akkor inkább mondd el egy idegennek, aki nem ismer.pl itt is kiírhatod magadból
2022. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Kétszínű embernek soha semmi bizalmasat mert az ilyen dolgokat tovább adjàk .Nem foglalkozik azzal hogy neked ez fontos meg bizalmas dolog. Legközelebb okosabb leszel.
2022. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
37.: Ez így hülyeség. Lehet, hogy te ilyen emberekkel vagy körülvéve, de van, aki semmit nem ad tovább senkinek.
2022. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!