Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit tartottatok meg a babaholm...

Mit tartottatok meg a babaholmik közül? Más is nehezen válik meg a kinőtt babaruháktól, vagy könnyen továbbadjátok azokat?

Figyelt kérdés
Bevallom nincs szívem odaadni senkinek a kinőtt ruhákat, a már nem használt cuccokat. De így csak gyűlik és gyűlik.
szept. 21. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Odaadtam és meg is bántam, mert most újra terhes lettem, pedig már nem terveztem. És vehetek újra mindent. 🥲
szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A pelenkaszárítót. Már 8 éves q gyerek,de azóta is jó rá teregetni.
szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt az egy bodyt tartottam meg, amiben hazahoztuk a kórházból a kisfiamat. A többi ruhát, babaholmit elajándékoztam.
szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt a szettet, amiben hazahoztuk, meg egy virágos rugdalózót, mert abban annyira szép volt :')
szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy bodyt tartottam meg, amire személyes feliratot nyomtattam. Valójában ezt is inkább a férjem miatt, én lazán továbbadok bármi ilyesmit.
szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetséges, hogy lesz még tesó vagy a rokonságban gyerek, akkor megtarthatod, egyébként nem fogod tudni hova pakolni. Mi egy gyereket akartunk, tehát én mindent odaadtam és adok most is a családsegítőnek. A kórházból, amibe hazahoztuk, meg egy-két kedvencet elraktam emlékbe. Volt, aki mondta, rakjam el a cuccokat a majdani unokámnak, de belegondoltam, tényleg megéri-e pakolgatni, minimum 25 évig? Kérdés, lesz-e gyereke egyáltalán a lányomnak, na meg, ha fiú lesz, és más évszakban születik mégha lány is lesz, semmi nem lesz jó!
szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket. Bár néha gondolkodok rajta, hogy jó döntés volt-e. 🤣🤣🤣🤣
szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hú, már látom, hogy ebben is ufó vagyok. Pont ma tartok ott, hogy egy méretet ki kell vennem a szekrényből, mert kinőtte. Szelektálok, hogy mivel mi lesz. Már a gondolat nehéz volt. Ugyanakkor arra alig emlékszem, hogy miben hoztam haza a kórházból, pedig alig egy hónapja volt😂 Én ebben nem vagyok szentimentális, ugyanannyira a ruhája a többi is.

Amúgy több halmaz van. Azt előre leszögeztem, hogy senkinek nem adok vissza semmit, úgy adja, ha ad. Nem fogom számon tartani, mi kié volt és vigyázni se fogunk semmire a normálisnál jobban. Értsd, ha nem jön ki egy folt, nem szeretnék azon izgulni, jaj, mit fog szólni Terike 🤣Halmazok:

1. Rám tukmált dolgok. Már be se kellett volna fogadni. Hordhatlan rongyok, pofám nem lenne olyat adni. Végre jogalappal vethetem a kukába hisz saaaaaajnos, kinőtte.

2. Jó állapotú, érzelmi töltet nélküli cuccok. Keresi szegény sorsú gazdáját. Vagyis jótékony célra megy.

3. Unokatesótől örökölt és saját, még jó állapotú ruhák. Pakolászás egyik sarokból a másikba. Valószínűleg se nekem, se tesómnak nem lesz több gyereke, de sajnálom kidobni/elajándékozni/eladni. Szóval valószínűleg maradnak klimaxig. "Szerencsére" már egyikünknek sincs sok hátra addig😂

szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

En is nehezen valok meg nagyon a cuccoktol, vagy azert, mert valami emlek kot hozza vagy a masik ok, hogy egyelore fogalmunk sincs a ferjemmel, hogy szeretnenk-e masodik babat. De nem tarthatok meg mindent, nincs hely.

Sok ruhat mar eladtam, elajandekoztam, de nehez volt, igen :D

Egyelore a nagyobb cuccokhoz nem nyulok (kisagy, babakocsi, legzesfigyelo, kad, stb) de lehet inkabb azokat is el kene adni, sok helyet foglalnak.

szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A kedvenceimet megtartottam. Eleg sok 😂
szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!