Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Decemberben született babát...

Decemberben született babát miben hoznátok haza a kórházból?

Figyelt kérdés
Első gyerekünk lesz így még nincs tapasztalatom az öltöztetésben. Én arra gondoltam hogy body, fölé hosszú ujjú rúgdalózó, végül egy olyan overál aminek zárt a lábfej része is. És természetesen kesztyű, sapka. Ez így megfelelő, esetleg sok vagy kevés?
aug. 6. 16:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Decemberi az egyik fiam, body-rugiban volt (sima pamut), és egy olyan bundazsákot vettem, amibe köthető az autóshordozó. Plusz egy sapi. Kint rácipzáraztam a zsákot, az autóban meg le. Amikor én hoztam haza, akkor olyan 5 fok körül volt. A kocsiban fűtöttünk, mert nekünk kb 1 órát kellett utazni.
aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#11 tudnál mutatni esetleg olyan bundazsakot amiben be lehet csatolni a hordozóban?
aug. 6. 18:27
 13/21 anonim ***** válasza:
Januari gyerekemen egy hosszu body, hosszu rugi, vekony sapka es zokni volt az autoshordozoban, meg az autoig egy pled. A decemberit is igy fogom hazahozni.
aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Body, rugdalózó, beköthető bundazsák, sapka. Mi így vittük haza.
aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A 13-as vagyok, mi pl ilyesmibe raktuk, amin át lehet húzni a hordozó biztonsági övét.


[link]

aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Bocs, 14 es voltal nem a 13-as :D
aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

[link]

Tedd ilyen bundazsálba, ami beköthető a hordozóba.


Overállal azért nem biztonságos bekötni, mert az overál miatt nem tudod olyan szorosra húzni az övet, amennyire kellene. Van róla millió cikk, olvass utána.


Nekünk a monello csillag is bevált, 2 pillanat lekapni a gyerekről, de kezdő anyukaként inkább a beköthető bundazsákot ajánlom.

aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Januári a gyerekem. Hosszú ujjú bady, hosszú ujjú rugi, sapka,bundazsák ami zárt allul szóval nem a sima overál olyasmibe mint amit a 17es belinkelt csak nekünk volt a kezénél is újja rajta kesztyű ami lepatentolható.
aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19es vagyok. Ilyenbe. Illetve ez a hordozóba is beköthető.

[link]

aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!