Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Decemberben született babát...

Decemberben született babát miben hoznátok haza a kórházból?

Figyelt kérdés
Első gyerekünk lesz így még nincs tapasztalatom az öltöztetésben. Én arra gondoltam hogy body, fölé hosszú ujjú rúgdalózó, végül egy olyan overál aminek zárt a lábfej része is. És természetesen kesztyű, sapka. Ez így megfelelő, esetleg sok vagy kevés?
aug. 6. 16:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Kocsival?

Én így hoztam, az overál az a kapucnis, bundás fajta volt, amiben úgy nézett ki mint egy maci.

Az overál zipzárját lehúztam kicsit az autóban.

aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Én hosszú ujjú bodyt, harisnyát, hosszú ujjú rugit adnék rá. Amennyiben babakocsiban tolod haza, jöhet a téli overal, sapka, de ha autoshordozóban viszed, akkor nem kotheted be overalban, veszélyes. A teste és a biztonsági öv között több centi lesz, és utkozesnel a baba kicsusszan, kirepul a kocsiból, hiába van bekotve. Lehet venni olyan labzsakot, ami hordozó-kompatibilis, mintegy rahuzod a hordozóba, én ilyet vennék. Vagy egy meleg pléddel betakarnam a babát, míg leerunk a kocsiba.
aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

2es vagyok, ilyenre gondoltam:


[link]

aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kocsival megyünk haza, 20 percre van autóval a házunk.
aug. 6. 17:05
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a kocsiban ennyire nem öltöztetném be. Megsül.

Az overál és a kesztyű részét nem adnám.

aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet overálban bekötni? Hol csússzan ki egy öt pontos övből?
aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
6, 20percre amúgy sem tenném be a gyereket ennyire felöltöztetve a kocsiba. 5 perc még elmegy, na de 20?
aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az sem mindegy, hogy decemberben +10 vagy - 10 fokban mennyit sétáltok a kocsiig.

Én body+vastagabb rugi+sapi és polártakaró, ha nem kell 1 km-t sétálni a kocsihoz.

aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nálatok mi a szokás, de mi 20 percre azért nem szoktunk 25 fokot csinálni a kocsiban. Persze fűtünk hogy ne fagyjunk meg, de az alatt a 20 perces út alatt rólunk se szokott lemelegedni a kabát.
aug. 6. 17:42
 10/21 A kérdező kommentje:
#8 egy km-t azért nem, de nem is lehet az ajtóban parkolni. KB 100 méter, attól fuggoen hol talál az ember parkolohelyet. És az ország déli részén lakunk ahol nem nagyon van hideg decemberben. Legalábbis -10 biztosan nem lesz, de talán mínusz sem.
aug. 6. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!