Graco Ultima babakocsit használt valaki újszülött kortól? Leírná a tapasztalatait? Graco mózeskosarat bele lehet tenni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs vele, de mikor b.kocsit néztünk, akkor ezzel is kacérkodtam. Ami nekem nem tetszett, hogy nem lehet teljesen vízszintesig dönteni, újszülöttnek pedig vízszintes fekvőfelület kell.
2014. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ez a gondom vele. De ha graco mozest bele lehet tenni akkor vizszintesen lenne a baba (graco quattro tour is csak 170 fokig dontheto). Ti milyet vettetek a vegen?

Nalunk csokkenti az eselyeseket h suzuki swiftbe kene h beleferjen.

2014. júl. 27. 14:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen kocsink van! Hát most megnéztem de sztem vízszintig le lehet dönteni!!! Mivel össze lehet rakni a babkocsit a hordozóval mi sokáig úgy vittük egybe a kettőt, de mivel nem szeret hordozóban lenni a lányom így csak a sport részbe rakom és úgy egy hangja sincs...
2014. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mikorra várod a babád???
2014. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jaa és ez a graco belefér a suzuki siftbe mi már rajtuk olyanba :D mellé más nem nagyon fér! de befér!
2014. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim:


Nagyon jó babakocsi, könnyű, mindenhol könnyű tolni! Nagy a kosár és ha a baba fekszik benne akkor is beletudsz pakolni anélkül h őt emelgetni/ felkelteni kéne mert a kosár eleje lejjebb hajtható! A tolókar több fokozatban is állítható!

Hordozó nagyon könnyen ráhelyezhető, levehető. Szűkítő van a babakocsiban és a hordozóban is! Autóba nagyon egyszerű bekötni!


a hordozóval nekünk csak egy problémánk van! a biztonsági öve elég kicsi.. télen egy 4-5 hónapos babát nem lehet bekötni mert nem éri át!


Nekünk februári a kislányunk így mi tudtuk és most is tudjuk használni... viszont ha most tél lenne és be kéne öltöztetni nem tudnánk bekötni!

2014. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok, mózest nem néztem hozzá. A 170°-ot a leírásban olvastam, de nem szívesen raknám azért bele úgy a picit, hogy nem 180°-ig dönthető. Hordozóban sem szeretném sokáig fektetni, arra is azt mondják, hogy nem jó. Ettől függetlenül eleinte Gracot akartam mindenképp, mert nagyon jó minőségű kocsinak mondják. Vélemények alapján is jó választás lett volna. Napokban születik a kisfiam (ma délutánra beszéltem meg vele) és egy Bergon XSPR babakocsija lesz. Nagyon nem ilyet akartunk és nem tudom mennyire fog beválni. Amiért erre esett a választás, hogy kaptunk hordozót és mózest, tehát csak kocsi kellett. Vízszintesig dönthető, masszív, nagy kerekű, jó nagy kosara van és nagy a belső tere is. Nekünk nagyobb kombi autónk van, abba befér, Suzuki Swiftbe kizárt, hogy belemenne. Nem fogok vele buszozni, sem emeletes házba cipelni, így nekem megfelelő lesz, remélem. Ha nem, akkor eladjuk és veszünk mást.
2014. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy ha mózeskosarat veszel hozzá, mert rögzíthető bele, akkor a textil mózessel beférsz még a Swiftbe, de ha egy merev falút még be kell préselni az autóba, akkor nem hiszem, hogy túl sok hely marad. Menj el egy boltba és próbáld ki, az a biztos. Én is így csináltam.
2014. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősünknek van Bergon XSPR ilyen babakocsija!

Ő vidéki és csak ott használja! tényleg jó, 3 gyereked kibírt és még mindig szép állapotban van! Annyi h azt buszra feltenni tényleg nehézkes lenne! vagy akár emeletet cipelni!



gracoban amúgy nekünk puha falu mózeskosarat ajánlottak, merev nem hiszem h belefér... ha ilyen babakocsit veszel sztem amúgy is fölösleges mert autóba mózeskosárba bekötni nem olyan biztonságos!

2014. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon koszonom mindenkinek a valaszt! :-)


En oktober 9-re vagyok kiirva. Most van egy nagyobb 3 funkcios babakocsink, amivel semmi gondom nem lenne, a fiamnal teljesen megfelelt. Csak most pont az a bajom h negyen mar nem fernenk el vele a kocsiban, ezert nezelodok uj babakocsi utan.


Valoazinuleg tenyleg bemegyek egy bababoltba es kiprobalom ezt a Graco tipust. (venni hasznaltat szeretnek)

2014. júl. 28. 06:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!