Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vegyünk teljesen új kocsit...

Vegyünk teljesen új kocsit vagy meg lehet valahogy oldani? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Elég furcsa helyzetben vagyunk. Úgy néz ki, hogy két babakocsit is kaphatnánk, de pont annyi idő lesz a gyerekek között, hogy az üldögélős sportrészt még használja az idősebb baba, a mózes meg a hordozó viszont jó lenne nekünk.

Ilyen esetben mit lehet tenni? Lehet kapni csak "babakocsivázat"? Vagy vegyünk egy sportkocsit (amit 9-10 hónapos kortól tud használni egy gyerek) és cseréljük el a "nagy" kocsira? Vagy utasítsuk vissza az ajánlatot és vegyünk egy teljesen új kocsit?

Chicco babakocsikról van szó.



2013. szept. 12. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék egy ugyanolyan sportkocsit hsdználtyn vagy újonnan ha még forgslmazzák és a mózest es a hordozót elfogadnàm. Kj tudjA meddig hasznàlja még a másik baba...
2013. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez így sehogy sem jó, mert vázat külön nem lehet kapni. És egyébként is mi értelme, mert ha akartok még egy babát esetleg, akkor addigra visszadjátok ezeket, marad egy vázatok, ki tudja addigra mit szeretnének kezdeni vele. Esetleg a hordozó az jól jöhet, ha nem akarod vázra tenni, akkor kölcsönkérheted és bármilyen más babakocsit vehetsz magatoknak mózest és sport részest. Én annak sem látom sok értelmét, hogy vegyél egy sportot, amit elcserélsz. Ha már chiccot adnak, hülyén venné ki magát, ha egy 10-20 ezres sportba "kényszerítenéd" a porontyukat. Tehát abból is komolyabbat illik venni, annyiból már használtan, jó állapotú 3 részes babakocsit kapsz, és akkor nem kell kínlódni, és meg is marad, ha akarnátok következő babát...
2013. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!