Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyha teljesen zárt méhszájná...

Hogyha teljesen zárt méhszájnál reped meg a burok akkor azt észre lehet venni valahogy?

Figyelt kérdés
Az utolsó napokat élem és a pici még mindig egyfolytában rugdalózik. Attól tartok a burok nem bírja tovább és megreped, de mivel C3000-ren állok ezért nem venném észre.
2011. jan. 2. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A zárt nem azt jelenti, hogy nincs rajta rés, amin keresztül ki tudna folyni a magzatvíz.
2011. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam,kiírás előtt 1 nappal,éjszaka arra ébredtem hogy folyik valami.Felkeltem,akkor elkezdett ömleni még jobban a magzatvíz,megvártam míg a nagy része elfolyik,utána lezuhanyoztam,majd hívtam a mentőket,férjem pont éjszakás volt:( Kizárt hogy nem vennéd észre.

Amúgy én egész napi oxitocin infúzió hatására sem tágultam semmit,így este 9-kor megcsászároztak.

Remélem Neked gyorsabban megy majd,bár én egyáltalán nem bántam hogy császárral szültem.

4hós kisfiú anyukája

2011. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nálam alapból prog. császár lesz pénteken, de bevallom őszintén mivel már a második császár így kicsit teli a gatya..:( Bár aktív voltam, 3 hétig nagyon komoly fájdalmaim voltak. Remélem a második nem visel meg ennyire majd.

gratulálok a picihez!

2011. jan. 2. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is császárral szültem,ezért kérdezhetek egyet,kedves kérdező: miért félsz a 2.császártól,mikor tudod,h mi vár rád? Valószínű nekem is az lesz megint,még nem tudja a doki se,de nem érzek egyenlőre félelmet.Sokaktól hallottam,h a 2.császitól nagyon nagyon féltek.Bennem van a hiba??!! Vagy azért mert március közepére vagyok kiírva,odébb van még,és ezért nem félek.... :S Nem tudom.
2011. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudok érdemlegest választ adni.

De most töltöttem 3napot a kórházban, szobatársamnak, most lesz a 3,császárja! Elmondása szerint, az első borzalmas volt, a másodikat szinte meg sem érezte....

Lehet neked hasonló lesz, kívánom neked...

Csak azért írtam le hátha picit megnyugtat

2011. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen pont azért félek, mert tudom mi vár rám. Az elsőtől nem féltem, de szörnyűv volt a műtőasztalon kikötve lenni és utána 3 hétig nagy fájdalmakkal mozogni. Persze mozogtam és mindenki dícsért milyen ügyes vagyok, azért legbelül visítottam. Na meg 2 gyereket ellátni császáros sebbl...hát, remélem az utolsónak igaza lesz :O) és meg sem érzem majd!
2011. jan. 3. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!