Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik kocsit választanátok...

Melyik kocsit választanátok Budapestre?

Figyelt kérdés

Budapesten élünk (XIV. kerület), autóval közeledünk, de azért a BKV-n is szoktunk menni.


Melyik kocsit érdemesebb megvenni? Mindkettőhöz van hordozó, lábszák, esővédő, és könnyített vázasak, igazából ezek voltak a fő szempontok...



[link]


vagy


[link]


2013. szept. 8. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is pont nagy gondolkodóban vagyok, hogy milyen kocsit vegyek. Mindenképpen új kocsit szeretnél? Csak azért kérdezem mert én egy használt Espiro Vector Air kocsiban gondolkodok pont azért mert sokat BKV-z nék a babával. Amiket kinéztél egyikhez sincs mózes engem ez kicsit zavarna, de végül is anélkül is meglehet lenni, de jobb az első időkben a mózes a babának mint a hordozó. Ha abból kettőből kell választani én az elsőre szavazok. Egyiknek sem láttam feltütnteve a súlyát, de talán csak én voltam figyelmetlen. Azt választ amelyik könnyebb. Érdemes vásárlás előtt megnézni személyesen is a kocsikat, melyik az amelyik neked kézre esik amit tudsz könnyen irányítani, és babával együtt is "könnyen" fel tudod emelni.
2013. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!