Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti melyik babakocsit választan...

Ti melyik babakocsit választanátok a helyemben? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Mind a 2 babakocsi mellett és ellen is szólnak érvek.


Az egyik a bertoni carrera 2:1 háromkerekű babakocsi almazöld színben:


[link]


A másik pedig a pierre cardin 870 babakocsi kék színben:


[link]


Mind a két babakocsi árban hasonló, a pierre cardin egy másik áruházban 85 ezer ft, a bertoni a legtöbb helyen 80 ezer körül. A p. cardinhoz van hordozó, a bertonihoz nincs, és nem is lehet hozzá csatlakoztatni.


Viszont a bertonit egy álom tolni, szinte megy magától, fél kézzel is nagyon könnyen irányítható. A pierre cardinit még soha nem toltam, és az első kerekeit kicsinek látom, illetve maga a váz is kb 3-4 kilóval nehezebb, mint a bertoni. Viszont a kék babakocsi színben jobban tetszik :)) de olvastam igen rossz véleményeket a p.cardin kocsikról.


Abszolút tanácstalan vagyok. Erre a két kocsira tudtam leszűkíteni a kört... Ti melyiket választanátok?

Köszönöm a segítséget!!! :)



2013. aug. 20. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Pierre cardint nem vennék.

A másik jó lenne, de 2 dolog miatt nem venném meg.

Nem emelhető a mózes hátrésze és sajnos kagylóülése van.


De ha csak ez a kettő van, akkor bertoni

2013. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

hát megmondom őszintén nekem is nagyon tetszettek ezek a kocsik,de végül nem ilyenünk lett,hanem sima hagyományos,dönthető háttámlás,sportkocsi,aminek a tolókarja átforgatható.

És igy utólag annyira örülök,hogy nem vettem olyat,amit linkeltél.

Mert tél eleji mindkét fiam,szóval február-márciusban,mikor már 3-4 illetve 4-5 hónaposak voltak,még javában tél volt,mózest kellett használni,de az én fiaim tuti bele nem fértek volna téli zsákban,mivel hosszúak!Oké,mi is magasak vagyunk férjemmel,de ilyenre az elején nem is gondoltam.Szóval tuti kinőttük volna még mielőtt lehetett volna váltani a sport részre...nem tudom mikor szülsz,de azért ezt is kalkuláld bele.


A másik,hogy nem tudod előre milyen típusú lesz a pici...mindkét fiam nagy hason alvó(és nem azért mert így szoktattam,hanem így tudnak aludni)és bizony egy ilyen kocsi sport részében nem lehet hason aludni...egy fél éves gyereket már nem igazán teszel mózesbe,hogy hason tudjon feküdni, viszont én tuti meg lettem volna lőve, ha fél évesen nem tudom őket hasra tenni kint mikor sétálunk...

Én is bele voltam szerelmesedve ezekbe a kocsikba, és őszintén szólva szívfájdalom volt,mikor nem ilyet kaptunk,de 2 gyerek után azt mondom nem is baj,sőt...!


De ez csak az én véleményem,gondoltam leírom,mert kérdezted.Én egyiket se venném meg...

2013. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
off: én most vettem egy másik tipus bertoni babakocsit,2 nap múlva vittem vissza,mert annyira rossz volt. (de ez egy egyszerű sport babakocsi volt) helyette viszont pierre-t vettem(sport) és nagyon nagyon jó! most ezt csak a márka miatt írtam. Kérdésedre a válasz és a pierre-t venném,kinézetre is jobban tetszik.
2013. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én már a második pc babakocsit "fogyasztom". semmi baj velük. vagy én választottam jól :)

nekem fontos volt, hogy a vázra rá tudjam tenni a hordozót, és praktikus is, pl ha kocsival mész valahova, a kicsi elalszik, akkor nem kell ki-be rakosgatnod a hordozóból a babakocsiba, hanem csak a hordozót kiveszed a kocsiból és rápattintod a vázra és máris gurulhattok tovább.

a kerekek nagysága meg akkor mérvadó, ha görnögyös (értsd murvás/földúton)úton használod.

egyébként a tolt oldalon jobb a nagyobb kerék, mert pl. járdaszegélynél, sineknél úgyis magad felé döntöd a kocsit.


ja, a pc-t is könnyű tolni.


én azt javaslom, hogy menj el egy bababoltba,-ha még nem tetted meg :) - ahol mindkettőt kapni és úgy hasonlítsd össze, hogy élőben látod mindkettőt.

2013. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
én a kéket venném:)
2013. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Légyszi, linkeljétek azt a kocsit, ami nektek van.. És nagyon köszönöm a válaszokat!! Rengeteget segítetek vele!! :)
2013. aug. 20. 23:22
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

ehhez mit szólsz?

A Bertoni nekem is tetszik, de nem venném meg, nem jó, hogy nem tudsz hozzá hordozót csatlakoztatni. A PC szerintem okés, nem is néz ki rosszul. A mi régebbi kocsinknak is kb ekkora első kerekei voltak, ment, mint az álom. Hátránya volt a kissé fapados babahordozó, és a nem emelhető hátú mózes. Giraffe club SH618.

2013. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tetszik nagyon!! Hasonló mint a pierre cardin.

Igazából nagyon tetszenek a 3 kerekű babakocsik, de csak az ehhez hasonlók.. Bertoni, abc design cobra, britax strider 3..

Ezek közül az abc mostani színei totál nem tetszenek.. A britaxot ezen típusát pedig nálunk nem lehet kapni. A bertoni nagyon tetszik, de engem is zava, h nem tud,hordozót rátenni. Mondjuk számomra az a legkevésbé fontos szempont.. Nagyon ritkán járok autóval. Illetve autós ülést kapnánk ajándékba nagynénimtől..


Hát nem tudom, sajnos még most sem vagyok sokkal előrébb.. De a linkelt babakocsi egész joo!! :)

2013. aug. 21. 14:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem. PC-nek a mózese túl pici. A másikhoz meg nincs autósülés. Mondjuk ha nincs autótok, akkor nem gáz. Viszont az egy dolog, hogy a boltban könnyű tolni, ki kell próbálni egy 1.5 éves gyerekkel is, ha tudod. Akkor derül ki igazán, hogy mennyire könnyű tolni
2013. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bertoni nagyon jól néz ki!! Viszont nem ismerem a márkát. Ha van autotok és sokat használjátok kérdezd meg,hogy van e hozzá való babyhordozó amit lehet a vázhoz csatlakoztatni.

Nekünk Espiro Vector van [link] el vagyok vele egész jó kis babakocsi


Sokat vivódtam az espiro és az abc design között de a férjemnek ez jobban tetszett meg ennek ultra könnyű a váza és mivel nálunk nincs lift a lépcsőházban így a súly nem volt mellékes ezért választottuk ezt.


De kinézetre az ABC design 3 tec tetszett volna a legjobban [link]

2013. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!