Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyiket választanátok és miért?

Melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. júl. 29. 20:01
1 2
 1/20 anonim válasza:
Az elsőnek szebb a mintája és a szine is,a másodig viszont sokkal kényelmesebbnek tűnik, és még nagyobb is, viszont a szine nem tetszik.
2013. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Ananke ***** válasza:
Nekem a másodikba minden jobban tetszik!! :)
2013. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen az első jobban néz ki,néztem még az espiro Vectort de azt mondták nem olyan jó az Enzo vagy a pro jobb,de most megtaláltam ezt a Nevát és nagyon megtetszett de még nem láttam élőben.
2013. júl. 29. 20:41
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az Espironak masszívabb a vázszerkezete. Nekem van egy Chipolino kocsim (nem pont ez), de olyan "műanyag" az egész. Mármint a kereke nekem valahogy kevésbé tűnik strapabírónak mint az Espiroé, bár ahhoz még nem volt szerencsém.
2013. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nekem is van Chipolino sport babakocsim az Ava nagyon szeretem strapabíró bár tény annak a kerekei nem a legjobbak.
2013. júl. 29. 20:49
 6/20 anonim ***** válasza:

Színre az elsőt választanám, kialakítás szempontjából viszont a másodikat. A második nagyobbnak és kényelmesebbnek tűnik, baba szempontból is és anya szempontból is. Ugye nem mindegy mennyire kényelmes tolni a babakocsit, főleg egy hosszabb séta alkalmával.



8 és fél hós kislány anyukája

2013. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Úh, most néztem, ez mindkettő jó nehéz kocsi. Én ilyet csak akkor választanék, ha nem kell vele tömegközlekednem, meg lépcsőn cipelni, stb. Egyébként tetszik mindegyik.
2013. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem az első sokkal jobban tetszik. Színe is, formája is.
2013. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ezt a kocsit nagyon tudom ajánlani, szuper, nagyon bevált!!!

2013. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem kell tömegközlekednem se emeletre vinnem,viszont van autóm amibe mindkettőt be lehet tenni
2013. júl. 29. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!