Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Erről a babakocsiról mi a...

Erről a babakocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 13. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén nekem nem jönnek be a 3 kerekű babakocsik.

De talán ez:

[link] Bár ennek elég kicsi a sport része,meg kagylóüléses ami nekem szintén nem tetszik.

Hát ahogy nézem ezek a 3 kerekű kocsik jó drágák.Ami komplett kocsi(mózes,sportrész,hordozó)az mind 100ezren felül van.

2012. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ilyenem van:

[link]


Három éve folyamatosan használom, most a második gyerek használja már. Az első babám téli gyerek, a második meg tavaszi. Könnyű tolni, jól fordul, strapabíró, még mindig olyan mintha új lenne, pedig naponta több kilométert megyünk vele. A csomagtartójába egy nagybevásárlás belefér. Persze csak akkor jó, ha nem kell tömegközlekedned, mert lépcsőn le- föl cipelned, mert azért van súlya. Mondjuk én aluljárózok is vele.

2012. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2dik de egyforma az izlésünk:-))
2012. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem vennék ilyent kisbabának!


Kedves kérdező szuper kis járgányokat ajánlottak neked. Gondolkodj kicsit. Az a lényeg hogy neked tetsszen, vagy az is számít, hogy a babának jó, kényelmes, biztonságos legyen?


Amúgy nekem kifejezetten a konzervatív erős kocsik tetszenek, azokat tartottam biztonságosnak. Herry kocsink volt, újonnan hozattuk be. (lengyel) Igazam volt...mikor leestem a lépcsősoron (kedves szomszéd agyonlocsolta a növényeket én nem láttam, hogy tiszta víz minden és csúszik, mert ugyebár cipeltem a kocsit benne a gyerekkel) megmentette az életét! Nekem szétment a bokám, de a kicsinek a haja szála sem görbült :) A kocsit pedig garanciával megcsinálták.


Tehát javaslom, hogy gondold végig hol és hogyan fogsz közlekedni vele. Gondolj rá, hogy kell a mózes, mert a baba hátha hason alvó lesz és akkor hogy a bánatba akarod hasrafordítani hordozóban, vagy döntött kocsiban? Mennyi ideig szeretnéd használni? Mert ha télen is akkor nagy kerék, és vastag bundazsák alapfeltétel.


Írj listát beszéljétek meg a férjeddel, hátha ötletei vannak (az én férjemnek kifejezett kívánsága volt az állítható tolókar, mert magas) és úgy is nézd a kocsikat, ne csak a tetszik-nem tetszik kategóriát.


Anno én is láttam a neten 3 kerekűt, de élőben ultra gagyi volt. A gyerek a kipufogófüstöt szívta volna egész nap olyan alacsonyan volt az ülőrésze.


Sok sikert egy ex babakocsitudor

2012. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!