Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 28. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik:)szerintem szuper jo mert nekukn hasonlo van és legjobban akkor használtuk ki amikor már ult:)
2012. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.:)
2012. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek volt hasonló típusú babakocsija (is). A dupla kerekével nem volt megelégedve, mert szerinte, így könnyebben fennakadt "dolgokon" az úton, nehezebben tudta tolni, mint a nagyobb, szimpla kerekű babakocsijában a gyerkőcöt. Az átfordítható tolókar nagyon jó. Mózeskosárra szükség lehet, ha jól olvastam, ehhez nincs. Még előny, ha levehető a huzata, és mosható, mert az könnyen koszolódik. A levehető huzattal kapcsolatban nem találtam információt.
2012. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mi ilyet vettünk volna, csak kifogtunk egy használt peg perego veneziát 20ért, ami lényegében ugyan ez.

Szerintem nagyon jó kis kocsi lehet, bár nem láttam élőben, lehet érdemes lenne megnézni!

2012. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép :) Szerintem meggondolom, hogy rendelek-e egy rózsaszínt :)
2012. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ma láttam egy ilyet rózsaszínben. Nekem tetszik.
2012. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, csak a színekkel nem vagyok kibékülve. Kár, hogy nincs valami semleges, pl. narancs-szürke kombó.
2012. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik!!
2012. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól néz ki!Én megvenném!
2012. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!