Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek ciki ez a babkocsi?

Szerintetek ciki ez a babkocsi?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptuk egy családtagtól,aki még 10 évvel ezelőtt vette a gyerekének,azóta pedig már mégegy gyereket kiszolgált.Igazából nincs semmi baja,csak kissé divatjamúlt.Nem tudom nem lenne-e kínos egy ilyennel megjelenni,mikor manapság már olyan modern darabok vannak,hogy némelyik elmenne űrhajónak.Te használnál ilyet?

[link]

Kb.ilyen a kocsi,más a színe,de különben majdnem ugyanilyen.



2012. júl. 2. 17:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
25%
Hát én nem tologatnék ilyet.. a gyerekemre nem sajnálnák egy jó kényelmes babakocsit..
2012. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
22%
Én sem mennék vele utcára. A képen lévő spec még koszos is, tudom, hogy ez nem a tiéd.
2012. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
38%
Ha már megfordult benned a kérdés, akkor így is fogod érezni. Én legalábbis így lennék. Szóval szerintem vegyél egy másikat. Ma már lehet elég olcsón kapni.
2012. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Igazából nem lenne gond venni egy másik kocsit.Max ha az illető,akitől kaptuk rákérdez,hogy miért vettünk másikat,akkor kerülnék kicsit kellemetlen helyzetbe.
2012. júl. 2. 18:19
 15/28 anonim ***** válasza:

Ez egy sportkocsi nem? Újszülöttet ilyenbe?

Nem vagyok hozzáértő csak kérdezem.

2012. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tologatnám, de extra kényes vagyok ezügyben, ha neked megfelel, használd!!!

Ha esetleg vesztek egyet, mondd, hogy nagyitól kaptátok az újat és örihari lenne, ha nem azt használnátok a babucinak!

2012. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Mondd meg az ismerősnek h ajándékozza másnak,te másmilyet gondoltál(mózeses,vagy bármi hasonlo ok)

Amugy ilyen volt nekünk is,hordozó is volt hozzá,és tökéletes volt,annyi volt a hátránya h nehéz volt ha cipelni kellett lépcsőn.és belegondolva,most az a kocsi is 10 éves lenne.

2012. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Már nálunk van a kocsi,max tényleg annyit tehetek,hogy azt mondom más valakitől kaptuk a másik kocsit,aki megharagudna ha nem azt használnánk.
2012. júl. 2. 18:34
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy kedvesek, de azért ne legyen már ebből probléma, hogy nem egy 10 éves kocsit használsz, ami két gyereket már kiszolgált. Ilyen miatt nem szabadna sértődésnek lenni.
2012. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
58%
de megkérdezhetem minek kellett lepontozni....jól van ha érdekel akkor megmondom a frankot rodna olyan roma kocsi....normálisat írok az mért baj....
2012. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!