Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ciki, ha így megyek a strandra?

Ciki, ha így megyek a strandra?

Figyelt kérdés
Sajnos szülés óta maradt rajtam felesleg, és még nem tudtam leadni, pedig már 2 éves a fiam. Szóval emiatt eléggé gátlásos is vagyok. Mindig azt gondolom, hogy engem fognak bámulni majd, hogy nézek ki. 160 cm vagyok és 68 kg.
2012. jún. 15. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal kövérebb nők is mennek strandra, minden gátlás nélkül. Nincs olyan feltétel, hogy csak soványak járhatnak strandra.
2012. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem ciki. Vegyél fel egyberészes fürdőruhát, amiben merevítő van a mellrésznél. Ha pedig nem a vízben vagy, akkor lehet rajtad olyan strandruha, aminek papírvékony az anyaga. Legalább a leégéstől is megvéd.
2012. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mizuzizu92 ***** válasza:

szia hát szerintem nem ciki , igaz hogy a fogamzás gátlótól én is meg híztam és nem is strandoltam csak az árnyék -ban ültem.

Most 31 hkm vagyok és remélem sikerül leadnom hogy végre én is bikiniben mehessek , nekem is olyan volt mint ha mindenki engem bámulna.

sőt még a terhesség alatt is kérdezgetem ,h ugye kismamásan nézek ki nem ugy mint egy bálna.

2012. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A strandon mindenki kukkol, és szörnyülködik, vagy szégyenkezik. Ha rosszul érzed magad, nézd meg a testesebbeket, a lógósabb cicijüeket, az öregedő mamikat, és jobb lesz! :D
2012. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hangzik, mintha csupa rosszindulatú szemétláda járna csámcsogni a strandra. Jó, én is nézem az embereket, akik jönnek-mennek a strandon, de azért olyan még nem jutott eszembe, hogy "nahát, ez hogy mert ide így kijönni?" Neki is joga van strandolni, nekem is... És teljesen mindegy, hogy ki mit gondol éppen rólam, fő az, hogy én jól érezzem magam.
2012. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

165 vagyok, 82 kg, az idén már 5x voltam strandon a lányommal.


Te hozzám képest csini lehetsz!


Sosem érzem hogy megbámulnának, nem csak tökéletes testűek járnak oda!


Épp múlthéten voltunk, és ülök a gyerek medence szélénél, nézem ahogy a gyerekem játszik, erre jön egy anyuka, törölközőbe tekerve, leül mellém, de a törölközőt úgy rakja, hogy a hasán és a mellén fogja, hogy takarja.


Na ez szerintem a ciki, mert ha akarod ha nem akkor is észre veszed hogy takargatja a hasát, de ami érdekes, hogy nálam jóval soványabb volt, ahogy elnéztem csini volt, de mégis mint te, úgy érezte nagyon túlsúlyos lehet, ezért takargatnia kellett magát!


Vegyél egy szép fürdőruhát, vagy bikinit amiben csininek érzed magad!

2012. jún. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Strandkendő, strandruha a megoldás, nem az, hogy másokkal összehasonlítgatod magad. Ha szívesen mennél egyébként a strandra, akkor csináld úgy, hogy ne kelljen végig szorongnod, nyugodtan mozogj, kényelmesen ülj, ne takargasd maga állandóan. A kendő és a ruha, amíg kint vagy a vízből, minden feszengés nélkül takar, ahol úgy érzed, hogy NEKED nem tetszik. Szerintem nagyon csinosak egyébként is:)
2012. jún. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kövér vagyok, de azt nem mondanám, hogy gátlás nélkül megyek a strandra. Sőt, szerintem a legtöbb kövér nő feszeng, de ettől még nem maradunk otthon az 50 fokos lakásban. Szard le a hülyéket és menj napozz, ússz, kapcsolódj ki.
2012. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is épp "ekkora" vagyok, mint te. Én még nem voltam strandon de készülünk :) nekem ilyen van csak feketében : [link]
2012. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Aranyosak vagytok:)
2012. jún. 16. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!