Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek ciki ez a babkocsi?

Szerintetek ciki ez a babkocsi?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptuk egy családtagtól,aki még 10 évvel ezelőtt vette a gyerekének,azóta pedig már mégegy gyereket kiszolgált.Igazából nincs semmi baja,csak kissé divatjamúlt.Nem tudom nem lenne-e kínos egy ilyennel megjelenni,mikor manapság már olyan modern darabok vannak,hogy némelyik elmenne űrhajónak.Te használnál ilyet?

[link]

Kb.ilyen a kocsi,más a színe,de különben majdnem ugyanilyen.



2012. júl. 2. 17:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Ebben semmi ódivatú nincs, meg semmi ciki.
2012. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem jó a link.
2012. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
35%
én nem használnám mert nem valo kicsi babának.....kifelé néz és zavarna ha nem látnám mindig a babám....ha van rá keret szerintem vegyél másikat
2012. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
27%
Egyetlen dolog miatt nem használnám: nálunk nagyon sok a magas pigmentszámú egyed, és ők mindig ilyenekben tolják a gyerekeiket, mindössze ezért érezném kínosnak. Viszont he fel tudnád kicsit újítani (pl. varratni rá egy új huzatot, mondjuk egy egyszínűt, amire aztán veszel 1-2 vasalható matricát, amiket ráraksz) mindjárt más lenne, sokkal újabb hatású lehetne. Ezt leszámítva szerintem nincs gond a kocsival.
2012. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Az nem gond,mert azon,amit mi kaptunk át lehet fordítani a tolókart.Igazából jól funkcionál a kocsi,nincs semmi baja,csak olyan régimódi a kinézete.De lehet én fektetek erre túl nagy hangsúlyt.
2012. júl. 2. 17:48
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
annyira ciki, hogy megkérlek add nekem teljesen ingyen...:D ha te nem is én használnám.
2012. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
18%

Nem ciki egyáltalán.

De a négyes válaszolónak üzenem, hogy az állandó cigányozás az már ciki...

2012. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

:D

Igazából csak azért merült fel bennem a kérdés,mert manapság olyan modern kocsikat lehet látni,ez meg olyan kis egyszerű,de igazából tényleg nincs vele semmi baj!Max tényleg fel lehet dobni 1-2 kiegészítővel és egész pofás lesz.:D

2012. júl. 2. 17:54
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
nem cigányozott, hanem elmondta mi a véleménye. senkit nem hordott le.
2012. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
4-es válaszoló vagyok: senkit nem "cigányoztam" le, egyszerűen csak elmondtam, hogy mi a helyzet, én magam miért viszakoznék. És nem, nem vagyok rasszista, viszont a legtöbb ember az, akár bevallja, akár nem. Mifelénk egy ilyen babakocsival végigmenni nem túl impozáns, a rosszabb májúak egyből megszólják az embert. ÉN ezért nem használnám, de nálunk ilyen szempontból tényleg nagyon rossz a helyzet. Nyilván máshol nem. Viszont a kérdező véleményt kért, és én elmondtam a sajátom. Ez miért is baj?
2012. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!