Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » KÉRLEK ÍRJATOK! Milyen szirupo...

KÉRLEK ÍRJATOK! Milyen szirupot adjak a 3 hetes babámnak? 3 napja nincs széklete, de nem csak anyatejes. Állítólag van valami szirup amit lehet már neki is adni!

Figyelt kérdés
Annyira sajnálom mert reggeltől estig erőlködik úgy hogy szinte belelilul a feje, de semmi. Ha egy picit meglázmérőzöm csak úgy folyik ki belőle a kaki! Úgy sajnálom szegényt, nem tud aludni, nem tud enni, csak erőlködik!! Ha tudja valaki mi annak a szirupnak a neve KÉREM ÍRJON!!!!!! :-) KÖSZÖNÖM!!!
2010. júl. 9. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán a Laevolac-ra gondolsz? Nem hashajtó, mint majd írni fogják. Tanácsadáson kérdezd meg a dokit vagy a védőnőt, hogy lehet-e már neki adni.
2010. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor látod hogy erőlködik lázmérőzd meg nyugodtan!Meg kell tanulniuk,hogy mikor jön az inger akkor nyomni kell!Nem fog hozzászokni,csak megkönnyebbül,és idővel egyedül is menni fog!
2010. júl. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltatok!! :-))
2010. júl. 9. 09:19
 4/11 anonim ***** válasza:

Amúgy a 3 nap az semmi másoknak 4-5 is kimarad kaki nélkül..mi 4 hetesek vagyunk és nagyfiamnál is annó 2 éve az INFACOL nevű szirupot mondta a dokinő,most is az van itthon a kicsinek,de szerencsére nekünk még nem kellett bevetni.

Ez egy citromos pipettás cseppentős szirup.Általában hat.

Ha viszont érzed hogy feszít a hasa a picinek tényleg megoldás lehet a hőmérő,bekrémezed és picit bedugod neki,aztán jön az inger,leghatásosabb..hálás lesz érte ha megkönnyebbül.

Ja,egyébként az infacol vény nélkül kapható.

2010. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak azért írom hogy jó lenne ha kakilna, mert tápszeres is a babám. Sajnos nincs elég tejcsim, így kap pótlást is. Azt tudom hogy az anyatejes babáknál 4-5 nap sem gond, de nálunk?? Az Infacol-ról már hallottam, de az nem csak a pukizásban segíti? Mert azzal nincs problémánk! :-))
2010. júl. 9. 10:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk is sokszor volt eleinte ilyen gond és a Laevolac szirup segített, csak kérdezd meg egy hozzáértőt ,hogy 3 hetes babának adhatod-e.Én csak akkor adtam ha már nagyon nem ment neki.Sokszor viszont elég volt kamillateát innia és az is pár órán belül hatott.
2010. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem a Laevolac betegtájékoztatóját abban szerepel , hogy a csecsemőknek milyen adagban adható (úgyhogy elvileg adhatod a babádnak) de azért biztos ami biztos ha tudod kérd ki a védőnő véleményét is.Remélem hamarosan megoldódik!
2010. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM, nagyon drágák vagytok!! :-))
2010. júl. 9. 10:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált, hogy egy nagyon pici cukrot tettem a teába, és az egyből beindította a dolgot. De csak akkor raktam bele.
2010. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lázmérő és cukros kamillatea. Én először ezzel próbálkoznék a tápszer után itasd vele, illetve ha erölködik, nyugodtan lázmérőzd. Én a mai napig szoktam, ha látom, hogy nagy erölködésből csak kicsi kaki van, ilyenkor szépen kipakol.
2010. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!