Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rettenetesen hullik a hajam...

Rettenetesen hullik a hajam pár hete, állítólag a szoptatás miatt. Kislányom 4 és fél hónapos anyatejes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit, ez van. Nekem semmi nem jött be.
2010. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én Revalidot szedek szoptatás mellett. A tejnek nem lett baja, a hajhullások is megállt. 8 hónapja szoptatok.
2010. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az idő hozta rendbe, semmilyen csodaszer.
2010. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem a szoptatás miatt hullik! Az oka az, hogy a terhesség alatt megváltozott a hormonháztartás, így a hajad se cserélődött. Most, szülés után ismét nagy hormonális változások voltak, az eddig felgyűlt haj kihullik. Segíthet a sörélesztő vagy a B_vitamin, de nem árt egy vérvétel sem, mert lehetsz vérszegény is... [link]
2010. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

15.40-esnek van igaza!!!

terhesen nem cserélődik a haj, és majd miután megyszülünk hullik ki az a mennyiség ami addig nem!

2010. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A terhesség miatt ez sokszor kialakul. Viviscal tablettát ajánlok.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
Szia!Nekem is hullott a hajam az első gyerekőcöm születése után.Akkor Revaliddal jött rendbe,de nagyon sokára és sokba is került.Most második gyerkőcöm 2,5hónapos,anyatejes.A terhességem és alatt és még most is gyönyörű a hajam,erősek a körmeim.Mindenki mondja,mintha nem is szültem volna.A régi ruháim is egyből jók voltak,ahogy hazajöttünk a kórházból,pedig 10 kg-ot híztam.Ez tudom nem sok,de 38 évesen azt hittem több marad rajtam.Szerintem a megelőzés nagyon fontos.Fel kell készíteni a szervezetet az igénybevételre,fel kell tölteni a vitaminraktárakat és persze szoptatás alatt is nagyon fontos.A hormonális változást is ki lehet védeni,ha megadod a szervezetednek amire szüksége van.Nekem bejöttek a készítmények amiket használok.Teljesen természetes anyagokból készülnek,nem szintetikusból.Kisbabám is nagyon nyugodt,kiegyensúlyozott baba,mert már magzati korban és most is az anyatejjel megkapja amire szüksége van.Ha érdekel bővebben,írj nekem!
2010. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem a revalid tette rendbe egyikőtöknek sem, hanem a hormonháztartás helyreállása. De nem baj, a gyártónak legalább csináltátok a forgalmat.
2010. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként ne csodálkozz, ha 2,5 hónappal szülés után még nem hullik a hajad :) teljesen mindegy, hogy szedsz-e valamit vagy sem, bizonyos idő után mindenkinek elkezd hullani a haja... kb. 3-4 hónap, majd magától el is múlik.. kb a 6-8. hónapban. A baba sem az általunk szedet vitaminoktól nyugodtabb, csupán mert eleve a 2. babánál mát mi is kiegyensúlyozottabbak, nyugodtabbak, tapasztaltabbak vagyunk :) Ezt nem vitatkozásként ítam, csak tapasztalat :) 4 gyerekes anyuka
2010. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is jókat mosolygok, hogy kinek mi hozta helyre, hosszú idő alatt....

MAGÁTÓL megáll a folyamat, ha nem használsz rá semmit, akkor pont úgy, mint ha használsz rá bármit, és nem függ össze a szoptatással a dolog, a szülés utáni hormonális változásokkal viszont összefüggésben van. Természetes folyamat, ne aggódj. Én mindkétszer kétoldalt fel is kopaszodtam, mint a férfiak. Ez van. Nem tudsz ellene tenni, csodaszerekre meg ne pazarold a pénzed, ezen tuti nem segitenek, vagyis de, hosszú idő múlva :-)

2010. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!