Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van értelme fodrászhoz menni,...

Van értelme fodrászhoz menni, ha még hullik a hajam a szoptatás miatt?

Figyelt kérdés
A szoptatás miatt van és emiatt nem akartam menni, mert eléggé hullik, ha fésülöm, de ha megmosom akkor még jobban. Amúgy melíroztatni szeretném.
2010. dec. 10. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem a szoptatás miatt hullik, hanem mert a terhesség alatt gyorsabban erösebben nö a haj és ennek egy nagy része kihullik a szülés után pár honappal.

én nem szoptatok még is hullik de nagyon. pedig nekem az éves hajhullás augusztusban van ami meg is volt, de most megint.

2010. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké értem. Csak nem ez volt a kérdésem.
2010. dec. 10. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem a szoptatástól hullik! [link] [link] Nyugodtan menj fodrászhoz, majd ő látni fogja van-e értelme a melírnek! Egy hajvágás, frizura meg mindig jól jön :)
2010. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. dec. 10. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha erősen hullik én nem melíroztatnám be megkockáztatva azt hogy esetleg ettől még több fog kihullni :S Szerintem hamarosan rendeződik majd...én kivárnám
2010. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem melírozva van és voltam akkor is amikor hullott. Egyébként hosszú, derék középig érő hajam van. Nem romlott a minősége a melírozástól. Mielőtt beülsz a székbe figyelmeztesd hogy hullik a hajad a szoptatástól, csak hogy tudja, de ne aggódj a fodrászok tisztába vannak vele hogy ilyenkor ez természetes.
2010. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!