Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának utazáshoz...

1 éves babának utazáshoz légzésfigyelőt vittetek? Ha igen utazó ágyba hogy tudtátok betenni

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:

1 éves korig használtuk de az alatt az egy év alatt mentünk, (nyaralni, hétvégére, városlátogatásra szilveszterkor)többször

Vittük a légzásfigyelőt is, utazóágy matraca alá raktuk.

2010. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
én már a fél éves babámnak se viszem, sőt, kölcsönadtam kisebb babának, ahol momentán nagyobb szükség van rá :) az utazóágy alja szerintem nem ideális az érzékelőlapoknak, de ezek szerint mások már próbálták és működött. de egy éves babánál éppen ideje lassan elhagyni a légzésfigyelőt, és erre a nyaralás kiváló alkalom :)
2010. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első

inkább kicsinek aludt az utazóágyban, amikor már 7,5 hónaposan voltunk vele, köztünk aludt:-))

2010. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 éves korig ajánlják, szerintem is elhagyhatjátok már...

Vilcsianyuja: Azért fél évesen én még mindenképp betenném, tuti, hogy nem fog kihagyni a légzése, de mi van, ha mégis igen? Hogy számolsz el magaddal? Hallottam délutáni szieszta alatt elaludt 6 hónaposról itt a gyakorikerdeseken is.

Mi tegnap vettünk utazóágyat, a kemény aljra fogjuk tenni a légzésfigyelőt, külön vettünk egy vastagabb szivacsot (amúgy is szerintem az utazóágyak alja elég kemény) és a kettő közt lesz.


A fiam 4 hónapos.

2010. júl. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 évesen sztem felesleges.Mint ahogy az előttem szóló irta az utazóágy alja elég kemény.Ha csak nem veszel külön szivacsot nem fogod tudi használni.Mi próbáltuk de nem érékelt semmit és mindig beriasztott.A mi légzésfigyelőnk 3 funkciós és onnantól kezdve csak hangra lett beállitva.Igy ha lefeküdt a baba és mi le akartunk menni a kertbe, vittük és hallottuk ha felkelt,vagy sirt.
2010. júl. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi ma ma védőnő is azt mondta felesleges 1 éves babának ugyhogy itthon marad!köszi
2010. júl. 9. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi beletettük de úgy hogy vittük az utazóágyhoz a rendes matracát is és így tudtuk matrac alá tenni(5 hós volt akkor).1 évesnek már sztem sem kell.mi kb 13 hósan hagytuk el.
2010. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!