Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 és fél hós babámmal elutazu...

10 és fél hós babámmal elutazunk 1 hétre apa nélkül, szerintetek hogyan fogja viselni az apja hiányát?

Figyelt kérdés
Anyukámhoz megyünk, még nem voltunk ilyen sok időre, pláne nem apa nélkül. Ő dolgozik, de azt mondta, hogy ha nem bírjuk vagy én, vagy a gyerek, vagy ő az egymás hiányát, értünk jön. Flek, hogy a kisfiamnak nagyon fog hiányozni az apja. Szerintetek? Volt már valakinek hasonló tapasztalata?
2010. júl. 8. 11:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Remélem jól fogja bírni, mert nagyon apás. Imádja.
2010. júl. 8. 13:09
 12/14 anonim ***** válasza:
majd írd meg, hogy mi lett :)
2010. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Megírom. :) Szép nyarat és minden jót addig is minden gyerekes családnak!
2010. júl. 8. 18:14
 14/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ahogy ígértem, megírom, mi történt velünk 1 hét alatt apa nélkül. Istenien nyaraltunk, egész nap fürödtünk, pancsiztunk, a kisfiam nagyon nagyon jól érezte magát, és rengeteget tanult ez alatt az 1 hét alatt. Itthon ketten vagyunk szinte mindig, és most élvezte a társaságot. 1-2 nap még csendes megfigyelő volt, aztán úgy belejött, hogy csak na! Lubickolt az új élményekben, mamájával és tesómmal akart lenni egész nap, én akár ott se lettem volna.:) Amikor megjött apa, azt a sikítást és örömöt látni kellett volna, annyira boldog volt, hogy apa megjött. Egész másnapig még hozzám sem akart jönni, csak apán csüngött. Puszilgatta stb... Kis úrifiút vittünk le vidékre, és egy stramm kis vagány kölyköt hoztunk haza. (Emlékszem, hogy még a fű is szúrta a talpát, le sem akart menni a kezemből). Rengeteg új szót tanult, többek közt édesen, hangosan kiabál nekem, hogy ana gyegye.:) 1 hét múlva tengerparti nyaralás 2 hét, aztán még egyszer lemegyünk vidékre egy időre. Mindenkinek a legjobbakat!
2010. júl. 20. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!