Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 4 hónapos. Este 9-től...

Kisfiam 4 hónapos. Este 9-től reggel 7-ig alszik. Hétvégén elutazunk, és 5-kor kell keltenem. Nem lesz ez rá rossz hatással?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat, nem véleményeket várnék, hogy ez változtat-e a napirendjén? Autóval megyünk, vagyis utána még ott is aludhat.
2009. dec. 8. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy szokta bírni az autózást?! Én a lányomat nagyon sokat autóztatom, nekem is kellett már korán ébreszteni, mert menni kellett. Meglepődött, de nem volt nyűgös és nem hisztizett. Én simán megcsináltam nála a reggeli "rutin" dolgokat, odaadtam neki a reggeliét is és mentünk. sokat aludt a kocsiba, szerintem őket is fárasztja az autózás. És még valami. Este, mielőtt lefekteted, mondd el neki, mit fogtok csinálni másnap, hogy korán kell felkelni, stb.
2009. dec. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen, bírja az autózást már ha belerakom a bébihordozóba akkor elalszik. Én úgy terveztem, hogy nem etetem meg, csak akkor amikor egyébként is szokott enni, de majd meglátom. Még egy kérdés: Másnap ugyanúgy ébredt a megszokott időben? Vagy korábban?
2009. dec. 8. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam ilyenkor csinálni, hogy előkészítek mindent és őt csak az utolsó pillanatban ébresztem (mindenki kész, kocsi előmelegítve). Gyors peluscsere, öltöztetés és be az autóba, indulás. Így tulajdonképpen fel sem ébred igazán, rögtön alszik tovább és akkor ébred majd (az autóban), amikor szokott.
2009. dec. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia,

az enyém mindig felébredt ilyenkor, de az autóban simán visszaaludt, a napirendje nem változott meg. másnap sem volt gond. bár így lenne ez most is... lassan 1 éves. :)

2009. dec. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!