Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 és fél hós babámmal elutazu...

10 és fél hós babámmal elutazunk 1 hétre apa nélkül, szerintetek hogyan fogja viselni az apja hiányát?

Figyelt kérdés
Anyukámhoz megyünk, még nem voltunk ilyen sok időre, pláne nem apa nélkül. Ő dolgozik, de azt mondta, hogy ha nem bírjuk vagy én, vagy a gyerek, vagy ő az egymás hiányát, értünk jön. Flek, hogy a kisfiamnak nagyon fog hiányozni az apja. Szerintetek? Volt már valakinek hasonló tapasztalata?
2010. júl. 8. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A fiam nagyon apás, de jól bírta az egy hét nagyszülőzést. Igaz, minden felnőtt pasihoz odarohant, megvizsgálta, és mivel nem apa volt, így ment vissza játszani:)
2010. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mennyi idős volt akkor?
2010. júl. 8. 11:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam nagyon jól viselte apa hiányát. Időnként ugyan felhívtuk és beszélhetett vele telefonon, de tök jól megvolt nélküle. 5 nappal később, mikor apa megérkezett, akkor nagyon örült neki. Rögtön odaszaladt hozzá és rajta csüngött órákig. :)

A fiam 16 hónapos

2010. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, ha nagyobb meg lehet neki magyarázni, de ilyen kicsi nem érti még.
2010. júl. 8. 12:05
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi 4 hónaposan voltunk először egyedül apa nélkül 10 napig. Az esti lefekvésnél kereste nagyon apát az elején később már nem.

Viszont sajna 10 nap után idő kellett neki, hogy megint megismerje apát. Azelőtt mindig hatalmas nevetéssel, mosollyal fogadta, a 10 nap után szintén mosolygott rá, de csak úgy mint egy idegenre. Kb. 2 nap alatt rendbe jött minden. Sajnos nálunk hozzá kell szoknia, hogy néha nem látja apát egy-két napig, remélem megérti és nem okoz nála problémát.

2010. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez 3 hete volt, vagyis 11 hónapos volt akkor:) Első
2010. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam nagyon sokat volt távol az apukájától, a hivatása miatt. Volt úgy hogy 3 hétig sem látta, ha hazajött akkor is csak 2 napra. Ez így ment 4 hónapon keresztül. Igazából nem viselte meg, de az első 2 nap nagyon rossz volt neki a fürdésnél, mert az mindig apával történik, és hiányzott neki. De amikor apa hazajött, 2 napig én nem is kellettem csak apa.

2010. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az kimaradt hogy 10hónapos volt.
2010. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Remélem minden rendben lesz, mert most kicsit félek, hogy az apját hiányolni fogja, és e miatt szomorú lesz.:( 4 hónaposan is más, mert akkor még az emlékezetük pár napra nyúlik vissza, ezért nem ismerte meg a babád az apját, de ahogy nőnek, egyre több dologra emlékeznek.
2010. júl. 8. 12:26
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól fogja bírni. Nálunk ez még soha nem volt gond pedig tavaly is voltunk a nagyszülőknél nyaralni meg már az idén is.

17 hónapos anyuka

2010. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!