Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Baby...

Mi a véleményetek a Baby Bruin (kék hengeres) és a Tesco Value popsitörlőről (lila)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A tesco-s szuper, nekünk a szenzitíves vált be legjobban!
2010. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Baby Bruint ismerem. Nővérem unokaöcsémnek csak azt vette (a kéket), míg szobatiszta nem lett. Én is először azt vettem az újszülött babámnak (bár én lilát találtam) teljesen jó volt, jó vastag anyagú, lehet vele "takarítani" :) Aztán mindenkitől Pamperst kaptunk, most azokat elhasználom, de ha elfogynak, szerintem újra lila Baby Bruint veszek :)
2010. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Tesco színes,nem a value az nagyon jó.A zöldnek szeretem jobban az illatát.A Bruin-t nem ismerem.
2010. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én ezekre gondoltam:

Baby Bruin (kék hengeres): [link]

Tesco Value (lila): erről sajnos nem találtam képet:(


Én most vettem vasárnap ilyen Tesco sötétlila törlőkendőt: és nagyot csalódtam! A Tesco színes (zöld vagy kék) törlőkendő 1000x jobb: vastagabb és nagyobb is. A lila value kicsi és vékony.

A kék, hengeres Baby Bruin is hasonló véleményem szerint...

Ez a két legrosszabb minőségű termék, amit valaha vettem.

2010. júl. 7. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
A Baby Bruin törlőkendő nedvesebb, mint az átlag és írtó vékonyka. Nincs vele bajom, de azért vannak sokkal jobbak szerintem.
2010. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baby Bruin (kék hengeres) szerintem pocsék. 1x vettem, de soha többet vékony is könnyen szakad is és a nedvességet se tartja úgy ahogy kéne.
2010. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!