Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lett az új lila tesco-s...

Milyen lett az új lila tesco-s pelenka?

Figyelt kérdés
Most váltottak csomagolást, de belül milyen? Ha a régi eddig bejött, ajánljátok? Derékgumi van? 4-9 kg érdekelne.
2009. szept. 16. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi ezt használtuk! Nekem nem vált be! Kifolyik mellette a pisi! Én nem ajánlom! De probáld ki hátha neked jó lesz
2009. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi használtuk,és nálunk nem volt semmi probléma. Most csak azért vettem dm-est mert volt 25%-os kuponom,így egy ezressel olcsóbban vettem meg a dobozost. :)Ha elfogy megint tescos lesz. Gumis a dereka és a rögzítőpántja is.

2009. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért, de milyen lett az új csomagolás? Jó 2 hete nem kapok ilyet a babám méretében (9-18 kg). Lehet h elmentem mellette a boltban?

Viszont most kipróbáltam egy Interspar-ban kapható márkát (mivel ugye nem volt tesco-s pelusom) és eddig nagyon bevált. Vékonyabb mint a többi, ezért úgy tűnik kényelmesebb a manómnak és eddig bennmaradt minden odavaló dolog :). PrettyBaby a neve, 50 db 2600 ft, szvl kb. tesco-s árban van.

2009. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de eddig (2 héttel ezelőttig) a lila tescósat használtuk, aztán megszűnt. Megkérdeztem a Fogarassy útiban, hogy mi van, mondták, jön az új verziója. Tegnap láttam, hogy már van új kinézetű lila tescós pelenka, ezért tettem fel a kérdést, hogy ezt a kb 2-3 hete lévő új verziót ki használja, milyen a régihez képest? Kedves utolsó, szerintem te is ezért nem kapsz méretben, mert váltják a terméket az új verzióra. Aki már használja az újat, irjon légyszi, ezt milyennek találja! Köszi!!
2009. szept. 16. 18:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!Mi zöld csomagolásút vettünk,4-9 kilóig!Gondolom,hogy ez is már az új fajta!Nagyon szuper ez is,csak egy hibája van,hogy hátul nem gumis a dereka.

Egyébként hasonlóan puha borítású,mint a lila volt,és az oldalai is rugalmasak.

2009. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20.38-as vagyok.Az új lilára én is kíváncsi vagyok,hogy annak gumis-e a dereka?
2009. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Erre gondolok, ez az új pelenka:

[link]

2009. szept. 16. 20:51
 8/11 anonim ***** válasza:
20.40-es vagyok!Ez a pelus nagyon szuper.Mi ezt használjuk,de nem tudtam,hogy ez az újabb fajtája...szóval ennek gumis a dereka,és jó minőségű.Nekünk legalább is nagyon bevállt!A zöld abból jobb egy kicsivel,hogy a combjánál jobban fel lehet húzni a pelust a kisfiamnak,de viszont a zödnek nincs gumija hátul,de ennek a lilának van!
2009. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ami holnaptól, 18-tól akciós, az még a régi csomagolással szerepel a katalógusban
2009. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akciós lesz a pelus? Ezt vártam mióta! Vettem egy nagy dobozos DM-est,erre most akciós.... Előbb kellett volna megvennem a másikat.. :)
2009. szept. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!