Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesco volue pelenkáról mi a...

Tesco volue pelenkáról mi a véleményetek? Van olyan jó mint a régi tescos lila pelus?

Figyelt kérdés

Most lesz akcióban és 30 Ft lesz darabja. Ha van olyan jó mint a régi lila pelus akkor veszek, de így ismeretlenben nem merek!

Írnátok róla tapasztalatokat?

Előre is köszi!


2010. márc. 9. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
A kékre gondolsz, fehér-kék csíkokkal? Felejtsd el gyorsan, nagyon gagyi.
2010. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, arra. Hát, szomorú vagyok, de megfogadom a tanácsod! Köszi!
2010. márc. 9. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
A kék-fehéret meg ne vedd! Nem is kellően rugalmas, nem is légáteresztő. Gááááz!
2010. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És akkor a lila helyett most melyik van ami ugyanaz a minőség?
2010. márc. 9. 22:32
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Zöld csomija van,és rajta van hogy New.2100 volt 56db maxi plus,de nekem 2-3 hónapig is elég kislányom szoba tiszta,csak éjszakára kell. Szerintem nagyon jó,még hosszú útra adok rá pelcsit,mert ilyen hidegbe nem vetköztetem le sehol,arra viszont én huggist hasznáélok.
2010. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zöldet az van olyan jó mint a liberó vagy a DM-es pelus
2010. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, a Tesco zöld csomis (Essentials) NAGYON JÓ, a Huggies nem említhető egy lapon se vele, az szerintem nagyon vacak!

Ezt a zöld Tescos pelust én egy kicsit a Rossmanoshoz hasonlítanám, de szerintem még jobb is annál. És idén már két alkalommal is belefutottam akcióba, és olyankor vettem vagy 6 csomaggal. (előbugáztam a blokkot Neked, és 2010. 02. 26-án a 64 db-os 2.199 Ft volt, ez amúgy a "Midi, 4-9kg" méret)

2010. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22.56 vagyok megint, az előbb kissé hülyén írtam. Mérettől függetlenül 2.199 Ft volt/csomag, de ugye minél kisebb méret, annál több van egy csomagban, így annál kedvezőbben jön ki a darabár, mivel a csomagár ugynannyi.
2010. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a Tesco Volue, amit kérdeztél, nem csak rugalmatlan és abszolút nem légáteresztő, de a pisi egy óra alatt úgy meg is büdösödik benne, hogy jaj! Méterekről érezhető a pisiszag :-)

És ráadásul nem is tépőzáras módszerrel csatolod, hanem rögtön úgy odaragad a kis fülecske, hogy utólag már nem tudsz lazítani vagy szorítani a derekán.


VISZONT: Megsúgom Neked, hogy "ínséges időkben" ellőttem már én is egy-két csomaggal, mert akkor éppen nagyon számított az a pár Ft. És képzeld, TÚLÉLTE A GYEREK, mindenféle maradandó károsodás és lelkitrauma nélkül! :-)


De most, hogy nem vagyok rákényszerülve a legolcsóbb megoldásra, inkább megveszem a zöldet.

Szerintem, ha most ilyen olcsó, Te is nyugodtan vegyél egy-két csomaggal, aztán vegyél jobbat is mellé, és felváltva adogasd a gyerkőcre.

2010. márc. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem.Alig várom, hogy elfogyjon.Viszont most kaptam két hatalmas csomag Háppy pelust, az sokkal jobb.Azt hiszem, az Auchan-ban vették.Állítólag nagyon olcsó.
2010. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!