Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám piszkálja,...

4 hónapos babám piszkálja, gyűrögeti a jobb fülét? Ti tapasztaltatok ilyet? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Megnyomkodtam óvatosan a füle alatt, de nem érzékeny, a fülkagyló nincs kiszáradva. Most fedezte fel???
2010. júl. 7. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Az enyém akkor gyűrögeti és kapirgálja, ha fáradt.

8 hónapos, ő is olyan 4 hónaposan fedezte fel és azóta csinálja. Rossz szokás, azt mondta a védőnő, nem fáj neki, nincs semmi baja, majd kinövi.

2010. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az enyém is akkor csinálja,mikor fáradt,álmos.
2010. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én babám 3hónapos ő szopizás közben "fülezik"
2010. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! Akkor ne aggódjak feleslegesen! Én is erre gondoltam, de az emberben mindig motoszkál a kisördög, főleg, ha a gyermekéről van szó!
2010. júl. 7. 13:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálta 6 hónapos kora körül. Amikor már hosszabb ideje csinálta, elvittem fül-orr-gégész szakorvoshoz, ahol kiderült, hogy a füle és az orra között nincs szelelés. (nem tudom másképp leírni) Calcimuskot és orrspray kellett használni, 1 hét alatt elmúlt a dolog, és azóta nem piszkálja a fülét sem.
2010. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor, ha nem marad abba (2 napja csinálja) elvigyem én is? Köszi.
2010. júl. 7. 14:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én is elvittem a lányomat dokihoz.Megnézték,semmi gond.Azt mondta a doki,soknál rossz szokás ez,mint amikor valamelyik baba húzkodja a haját.

HA megnyugtat vidd el a körzetihez,bele ő is beletud nézni.

2010. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mentek tanácsadásra mutasd meg a gyermekorvosnak. Reméljük tényleg csak egy "rossz" szokás, és nincs neki semmi baja.
2010. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 7. 18:01
 10/10 anonim ***** válasza:
A babáknál a fül morzsolgatása, fogdosása megnyugtatásra szolgál. Majd minden baba csinálja.
2010. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!